вражаючих факторів обмінним курсом

Для будь-якого сторона, яка зобов’язується чистих позицій валюти, оцінки майбутніх ціни валют є обов’язковою умовою. Тим не менш, ця оцінка важко зробити. Він може приймати форму тільки прогноз, і прогнозування залишається більше мистецтво, ніж наука. Тим не менше, ці обмеження не виправдовують засоби менеджера, який повинен працювати на цих ринках від прийняття утвореної оцінки майбутнього руху значень відповідних валютах. У цьому розділі ми розглянемо основні фундаментальні сили, які формують долю валютний курс.

Основною силою, яка визначає зміни валютного курсу (а також будь-який інший ціною) є взаємозв’язок між кількістю поставляються валюти і зажадали за даною ціною. Якщо, за певною ціною, кількість поставляються перевищує суму, зажадав, щоб ціна покаже тенденцію до зниження. Якщо, за певною ціною, заявлена ​​сума перевищує суму, що поставляються, що ціна буде мати тенденцію до збільшення. Як зазначалося в розділі 2, ціна валюти виражається в термінах інших валютах-обмінними курсами.

Які сили, які визначають суми грошей і зажадав поставляються в даний курс? Щоб відповісти на це питання, найкраще представити доповідь, необхідне для вимірювання різних джерел поставок і попиту на дану валюту, що доповідь є так звана платіжного балансу.

Платіжний баланс

Незважаючи на наслідки його ім’я, платіжний баланс не вимірює рівні нічого. Платіжний баланс вимірює зміни, потоків. Якщо ми повинні порівняти платіжного балансу з одним з традиційних заяв, які використовувалися, щоб повідомити про фінансовий стан компанії, платіжний баланс, найбільш схожий на звіт про джерела та використання коштів. Платіжний баланс вимірює джерел і використання форекс в період, зазначений у заяві. Звичайно, тільки операції, відображені в платіжному балансі є ті, між громадянами даної країни і жителями інших країн. Угод між громадянами однієї країни не входять в платіжний баланс. Вони не є джерелом або використання іноземної валюти для країни в цілому.

У платіжному балансі, джерел іноземної валюти, або пропозиція іноземної валюти, позначені позитивні числа. Використання іноземної валюти, або попит на іноземну валюту, позначаються знаком мінус. показує зведення платіжного балансу в США в 1975 році. У цій виставці, ми бачимо, що показник експорту товарів має позитивний знак. (У багатьох презентаціях позитивний символ не друкується.) Якщо країна експортує товари, іноземці здійснювати платежі у валюті.

Валюта іноземців є джерелом пропозиції іноземної валюти в країну, для якої платіжний баланс готується. У Додатку 6.1 показник для імпорту товарів супроводжується знаком мінус. У країні купівлі товару, він пропонує свою власну валюту, тобто, вона вимагає іноземну валюту, щоб мати можливість платити за імпортний товар.

Велика частина рахунку в платіжному балансі можуть бути розділені на дві великі групи: торгові рахунки і рахунку операцій з капіталом. Для кожної групи рахунків можна обчислити “рівновагу”. Таким чином, чиста між експортом та імпортом товарів і послуг називається торгового балансу. У Додатку 6.1 торговельний баланс + $ 16 270 млн. дол США. Тут, торговий баланс є позитивним сальдо, експорт перевищує імпорт. Цей надлишок вказує, що пропозиція іноземної валюти перевищує попит на іноземну валюту, використовувану для торгівлі товарами і послугами в Сполучених Штатах. У відсутність будь-якій іншій угоді в платіжний баланс, цей баланс буде прагнути надавати знижувальний тиск на ціну іноземної валюти по відношенню до національної валюти. Іншими словами, не буде тиску для девальвації іноземних валют по відношенню до національної валюти, яка є такою ж, як до оцінки місцевої валюти по відношенню до іноземної валюти.