вплив віку оператора на вартості страхування особистого автомобіля і контрактів страховий бізнес

Ринок страхових послуг є одним з небагатьох місць, де вік може бути використана для розрізняти споживачів, коли мова заходить про їх вік. Страхові компанії стягують різні збори за різні особи, які використовують їх віку. Якщо ви 16-річний чоловік, і ви вважаєте, що ви будете отримувати покращені цитуючи ніж ваш 22-річний сусід, тому що ви краще, ніж скоїв його або її, то ви робите невірне припущення.
Страхові компанії класифікувати їх страхування ціни, засновані на “дужках” або категорії людей, групуються разом з деякими загальними властивостями. Ці категорії можуть змінюватися залежно від конкретних стандартів, таких як вік, сімейний стан, стать, поштовий індекс, Оцінка споживчого кредитування і т.д. Це повідомлення обмежена за охопленням у віці компонента.
молодий класів драйверів:
Молодше 18 років: Це вік, категорія, де страховий тариф є найвищим. Люди в цій віковій групі заплатити цілих 175% до 250%, ніж зрілі додаткових операторів. Так як ніхто у віці до 18 років не може отримати CDL, будь-який водій під 18 років працює автомобіль, в якому робоче покриття може бути ризикуючи заперечення охоплення в сценарії виплаті страхового відшкодування.
Вік від 18 до 20: Люди все ще відносять до молоді водіїв, і вони як і раніше повинні приділяти більше премій, ніж зрілі водії, хоча їх премій набагато менше, ніж попередня дужка. У 18 років люди можуть володіти їх CDL. Більшість страхових компаній, що, можливо, буде розглянути питання про них не буде навіть дивитися на страхування є подання для політики, які пов’язані з міждержавними охоплення операцій. Страховики, які дозволяють їм бути в ділову політику буде локалізувати їх страхове покриття для внутрішньодержавних операцій.
Вік від 21 до 24: Це остання група в класифікації молоді водіїв. Страхові премії за особистим страхуванням починають стабілізуватися більшість страховиків, на відміну від ціни дійсні до зрілих водіїв. Вік 21 років, де майже всі комерційні страховики починають дозволяють бізнес-програм автострахування з міждержавними підшипника. Всі компанії поставлять в серйозну додаткову плату ставка для комерційних операторів під віком 21 років, а деякі страховики можуть хочете певний період досвіду, таких як 12 до 24 місяців досвіду, щоб думати про них на страхування.
зріла операторів:
Вік від 25 до 69: Майже всі страхові компанії висувають такого роду премій для цієї вікової категорії, хоча небагато страхових компаній починають стягувати мало накопичуються в їх цінах відразу після віку 60 років. Вік не видається, щоб бути важливим фактором для цієї дужки.
старих операторів:
У віці старше 70 років: Існують значні досліджень, проведених страховиками і Національної адміністрації безпеки дорожнього руху NHTSA-www.nhtsa.gov які показують, що багато людей у ​​віці старше 70 років починають вести більш аваріях авто. З цієї причини страхові компанії вжити певних заходів, щоб змусити право премії з відповідними медичними висновками від них. Більшість бізнес-політики не покривають оператори у віці старше 71 або 72 років. На особистому рівні страхування, більшість компаній покласти край дозволяє нові політики для клієнтів більше 76 років, і інші компанії роблять страховий тариф дуже висока.
Що ще можна зробити, щоб зменшити результат віку на премії? Існує не так багато речей, які ви можете зробити. Юнацька операторів і старших операторів створюють більше нещасних випадків шосе, досить багато, і вони повинні просто платити за це. Майже всі страхові компанії дозволяють хороші знижки для студентів молодий студент операторів і інших компаній може дозволити випадкових статусу драйверів на їх політику. Для літніх водіїв, переконавшись, що у вас є відповідний медичний висновок, яке підтверджує фізичну та психічну функціональність старої людини на керування транспортним засобом зобов’язаний дати в вашої страхової компанії. Відсутність цій ноті повинні бути надані відповідним чином може закінчитися скасуванням політики, яка може бути проблематичним для заміни з іншою компанією надалі.