впливових персоналу в актуарій поділ столичного життя

У 1936 році з призначенням пан Крейг, як віце-президент митрополита страхування життя, що відповідає за операції домашнього офісу, пан Карпентер став старший актуарій, відповідальним за промисловий страхування, і Горацій Р. Bassford став актуарій відповідає за звичайним страхуванням. При звільненні на пенсію пан Карпентер в 1939 році, пан Bassford очолив все актуарні операцій, а відділ був перетворений за функціональним принципом. У цій реорганізації відповідно Bassford пан, пан Рейнхард А. Hohaus був призначений «асоційованих актуарій”, що відповідає за групу діяльність на цій ділянці.

Джеймс Р. Герман і Malvin Е. Девіс були призначені «асоційованих актуаріїв» спільно відповідають за актуарні роботи, що стосуються як звичайні, так і промислового страхування, включаючи страхування на випадок смерті, страхування автомобілів, термін страхування життя, і дешеві страхування життя. Тому що компанія підтримується двома головні офіси в доповнення до будинку офіс, було визнано доцільним із збільшенням складності бізнесу і необхідність однаковості в практиці мати актуарія в кожному головному офісі.

Георга V. Brady, доцент актуарія, і Арнольд Б. Браун, помічник актуарій, були помічників менеджерів у канадському і Тихого океану Офіси узбережжі Керівник, відповідно. Пан Hohaus направлені численні та складні завдання, пов’язані з групою страхування. Він і його співробітники розробили правил андеррайтингу, визначені і переглянуті ставки страхових внесків, проводяться практично безперервним розслідування смертності та захворюваності досвід бізнесу, підготував оцінки та фінансового аналізу, пов’язані з групою контрактів, а також визначено розмір дивідендів, що підлягають виплаті. Пан Hohaus також продовжує дослідження в соціальному страхуванні, які були розпочаті JD Крейг.

Ці дослідження легше забезпечити хорошу цілому по страхуванню життя і високої якості, але доступним по страхуванню життя, не роблячи цитатою страхування життя занадто багато від прибутку. Через його спеціальних знань предмета, пан Hohaus був часто консультувався посадових осіб, відповідальних федеральної програми соціального забезпечення. Він також був одним з кращих інтерпретаторів відповідної ролі приватного та державного страхування в просуванні безпеки американських сімей. Серед найвідоміших з цих інтерпретацій були його президентських посланнях доставлений в 1939 і 1940 перед американським інституту актуаріїв.

Пан Герман був відповідальним за дослідження і управління методи, за допомогою яких окремі політики справедливого розподілу в розподілі загальної суми виділити на дивіденди. Постійні дослідження був зроблений з основних факторів, які вступили в ці розрахунки. Ще одна важлива функція під керівництвом пана Германа була підготовка політику компанії форм, в розробці яких необхідно було розглянути законодавчі вимоги, так що низький страхування життя вартість не позначатися на добробуті компанії.

Нові форми мали бути затверджені державні відомства страхування до їх використання. Таким чином, постійна увага була приділена змінам в законодавстві і в нормативних документах державних відомств. Пан Герман відав також про подачу звітів та декларацій, передбачених законом, і роботи обчислювальних і дозволяючий виплату премій та інших податків страхування. Нарешті, він керував актуарних досліджень, що відносяться до компенсації поля сили і правил андеррайтингу для промислового і звичайного страхування.

Пан Девіс спрямовані різні адміністративні роботи у зв’язку з політикою оцінки, підготовка фінансового аналізу, а зміст актуарних запису. Оцінки являли собою істотну частину річного звіту вимагає Держдепартаменту страхування, на якому були розглянуті методи оцінки кожні три роки, переконавшись, що всі страхувальники знав, що є термін страхування життя.

На основі свого щорічного оцінювання зобов’язань компанії та оцінку її активів у відповідальних виконавців, актуарій вирахували надлишки зароблені протягом року. Крім того, пан Девіс був відповідальним за дослідження і розрахунки, що беруть участь у підготовці і звичайних промислових премій і без конфіскації цінностей та для досліджень в області управлінських завдань. В кінці 1942 року, митрополита “актуарна дивізії” склав близько 1100 співробітників, з яких тільки близько 250 були чоловіками.