вони не просто виписати вам чек

Страхові поліси дуже важко зрозуміти. Вони довгі, так що фактор сам по собі стримує нас від їх читати. Вони також говорять мовою, який здається іноземним. До того часу ви дивитеся кожен невідоме слово в словнику, всі розуміння того, що ви читаєте втрачається. Через це, багато людей просто приймають це як належне, що вони мають належні, необхідні покриття. На жаль, багато хто знаходить занадто пізно – після того, як подати позов, – що вони неправильно або недостатньо застраховані.

Один з найпоширеніших помилок про те, як страхові виплати виплачуються за втрати особистого майна (вміст вашого будинку або квартири). Люди часто кажуть мені, що вони вважають, що якщо у них є катастрофи, вони будуть просто отримати чек поштою на суму їх покриття.

Це не той випадок. Більшість страхових компаній не буде просто вирізати вам чек без переліку елементів, які прагнуть замінили. Вам буде запропоновано представити докладний список своїх втрат, яка повинна включати в себе кожен пункт, ціна покупки і коли воно було придбано. Як правило, ви будете також попросили вказати виробника та номер моделі або іншого опису електроніки та побутової техніки.

Це не рідкість, щоб також бути зобов’язані довести право власності, на отримання повної заміни. Наприклад, вкрадену 42 “телевізор приніс жертви крадіжок всього за $ 400, тому що він не міг довести, що це був великий екран телевізора. Замість того щоб отримувати справжню цінність вкраденого телебаченню, він отримав суму його страхова компанія платить за «стандартної» моделі (в його випадку, це був 27 “телевізор).

Офіс надає страхові послуги спільної мови, який міститься в більшості страхових полісів. Під заголовком обов’язків після втрати, ви знайдете, “У разі втрати покриті власності, у нас немає обов’язку надавати страхове покриття в рамках цієї політики, якщо недотримання такі обов’язки завдає шкоди нам.” Крім того, вони продовжуються “, підготувати перелік пошкодженого особистого майна показують кількість, опис, Реальна вартість та сума збитків. Прикладіть всі рахунки, квитанції та відповідні документи, які виправдовують цифри в інвентаризації “.

Страховий агент пояснив це мені в загальному мовою. Це означає, що вони не мають ніякого вимоги, щоб платити вам нічого, якщо ви не надасте інформацію, документи та інші докази вони просять!

Я не чув, щоб хтось ще, хто не отримав будь-який тип населеного пункту, але я розмовляв з багатьма, хто не отримає 100% того, що вони необхідні для правильного відновлення. Справді, більшість стверджують, що їх поселення було від 30% до 50% від вартості, щоб замінити їх майно.

Вважайте, що це – скажімо, у вас є $ 100 000 в охопленні. Якщо ваше майно коштує всього $ 60 000, ви не будете отримувати $ 100,000. І, крім того, ви не просто отримуєте чек на $ 60000, або. Ви будете зобов’язані доповнити перелік згаданих вище, перш ніж вони вирішать ваші претензії. Це доводить, як важливо мати при собі список Ваших речей підготовлені перш ніж вам потрібно подати позов. Інвестиції в особистому опису майна мінімальна в порівнянні з вашим потенційних втрат.

Звичайно, завжди є винятки, тому що кожна політика відрізняється. Поговоріть зі своїм агентом; задавати питання. Якщо він або вона дуже зайнята, або не поспішатиме, щоб допомогти вам зрозуміти ваші політики, прийшов час, щоб знайти нового агента! Є багато хороших, чесних страхових агентів зі своїми клієнтами “інтереси в глибині душі.