вона кадрових агентств необхідно страхування цивільної відповідальності

IT кадрових агентств знайомі з вимогами своїх клієнтів на страхування, і знаю, що вони повинні мати страховий, щоб отримати бізнес. Але ви можете здивуватися, якщо все, що охоплення дійсно необхідно. Доброю новиною є те, що майже у всіх випадках, страхове покриття вашого клієнта вимагається може бути як доступним і корисним для вашого бізнесу.

Крім пошуку авторитетних страхового агентства, кадрові фірми повинні зробити свою домашню роботу, щоб зменшити їх відповідальність у відносинах клієнта. Як правило, клієнти хочуть, щоб їх ІТ-агентств з працевлаштування, – а також інформаційні технології субпідрядників компанії наймають тих, від їх імені – виконувати всі або деякі з наступних чотирьох типів покриття:

Страхування загальної відповідальності

Загальне страхування відповідальності для ІТ кадрових агентств покриває шкоду власності чи травмування людей. Клієнт компанії часто вимагають, щоб всі їх постачальників – від сантехніків, щоб ІТ-компаній кадрові – показати доказ страхування загальногромадянської відповідальності. У деяких випадках, мандат обумовлений ризиками клієнта менеджерів, які прагнуть знизити ризики компанії фінансових втрат у зв’язку з судовими позовами.

Будь системний інтегратор ви розміщуєте на роботу випадково пошкодити обладнання, привести до короткого або поставити ногу через підвісну стелю, при натягу кабелю. Навіть розробник програмного забезпечення, інженер-програміст або програміст, який працює на дому, може випадково пролити напій на ноутбук або відкидання сервера в його або її володінні.

Коли клієнт йде після одного з ваших інформаційних технологій субпідрядників для компенсації, ви, ймовірно, нести відповідальність, а також. ІТ-персоналу фірми з страхування відповідальності від Агентства по страхуванню якості захищені від фінансових Fallout, яка може привести.

Страхування професійної відповідальності

Страхування професійної відповідальності для ІТ-агентств з працевлаштування, як халатності страхування для цих фірм та інформаційних технологій постачальників послуг вони розміщують. Також відомий як E & O страхування, він захищає ваш IT рекрутингового агентства від відповідальності в результаті помилок і упущень, що ви або ваші субпідрядники інформаційних технологій може зробити на роботі. Клієнти вимагають, тому що вони знають, що люди роблять помилки.

Найбільший ризик Ваш клієнт при прийомі на роботу вам, що ваші помилки можуть породити позови або фінансових втрат. Наприклад, якщо ваша кадрової фірми ставить субпідрядника інформаційних технологій на роботі, і що людина робить помилку, яка знищує сотні тисяч доларів клієнтських даних, ваш клієнт може претендувати на помилки була ваша вина і очікує від вас, щоб компенсувати компанії. Без відповідальності страхування, то кадрових агентств може очікується, що витрати швидко монтувати.

Маючи страхування професійної відповідальності для ІТ кадрових агентств просто має сенс. Без цього, ІТ-компаній кадрового несуть відповідальність за судові витрати захисту, якщо їх клієнти пред’являють претензії проти них, і для розрахунків витрат, якщо суд визнає їх у вині. Непорозуміння може бути все, що потрібно, щоб отримати позов. Як тільки клієнт стверджує, халатності та комунікації руйнуються, ваші судові витрати починають рости.

Компенсації працівникам страхування

Деякі держави вимагають компаній здійснювати компенсацію страхування робітників, у той час як інші не роблять. Якщо компанія вашого клієнта заснована в стані, який вимагає цього, ІТ-фірми вербування, ймовірно, попросять, щоб носити його, навіть якщо ваше власне стан будинку не вимагає цього.

Чому? У деяких штатах, ваш клієнт буде змушений охоплювати вас з політикою компенсації своїм робітникам, якщо ви чи ваші співробітники отримують травми на робочому місці. Крім того, в деяких штатах, страхова компанія вашого клієнта може виставляти рахунку клієнта протягом покриття для всіх субпідрядників, які не забезпечують свій власний сертифікат охоплення. Обидва результати в більш високі страхові внески для вашого клієнта.

Страхового відшкодування робочих покриває медичні витрати, а також інвалідності та компенсації, якщо ви або один з ваших співробітників отримати травму на роботі. Якщо ви сольний ІТ-фахівців з вашої власної кадрової страхування здоров’я, страхування компенсації робітникам можуть виявитися зайвими – але ви все одно це потрібно, щоб отримати роботу.

Якщо ваша IT кадрове агентство дійсно є співробітники, захищаючи їх зі страхової компенсації працівникам є розумні речі робити. Від синдрому зап’ястного каналу, щоб пляма поверсі перерви, будь-яку кількість на робочому небезпеки може поставити під загрозу здоров’я ваших співробітників або приймати їх від своїх робочих місць. Компенсації охоплення робітників гарантує, що ваші співробітники піклуються і зберігає вашу компанію будь-які витрати, що випливають з їх постійного догляду.

Робота з авторитетними страхового агентства, ІТ-компаній, кадрові може забезпечити права покриття для задоволення клієнта і державним вимогам.

Fidelity охоплення зв’язком

Часто описується як співробітник покриття нечесності, цей вид страхування компенсує ваш клієнт, якщо ви чи ваші співробітники ІТ-персоналу фірми вкрасти гроші або майно на роботі. Якщо ваша ІТ-фірми кадрові поміщає Служба інформаційних технологій провайдера, який виявляється менш чесно, ви просто, як може бути притягнутий до відповідальності, як людина, яка робить справу.

Клієнти у банківській і фінансовій сфері послуг зазвичай хочуть програмістів, інженерів, розробників програмного забезпечення і системних інтеграторів для проведення страховий поліс від авторитетного агентства зі страхування, тому що вони довірити їм конфіденційної інформації, такої як номери рахунків клієнтів, і особиста інформація, такі як номери соціального страхування.

Якщо ваша фірма має кадрових інформаційних технологій субпідрядників обробки цінного майна або інформації про клієнтів – навіть якщо ви довіряєте їм – майте на увазі, що все може трапитися. Комп’ютерне обладнання може зникнути, або програміст може отримати банківську клієнтам рахунки і паролі, щоб вкрасти зі своїх рахунків. Якщо це відбудеться, страховий поліс для ІТ-компаній кадрового компенсує клієнту зниклих грошей або майна.

Звернувшись до якості агентство страхування, то кадрові агентства можуть дізнатися більше про страхування вірності зв’язок і скільки охоплення, тим краще.