волосся більш важливого, ніж безпека для жінок-водіїв

Здається, що деякі моди, хоча і надзвичайно популярний серед знаменитостей, модні журнали і широкої громадськості, не самий практичний для жінок-водіїв. Останнє захоплення довго смуг ставить людей на дорозі в небезпеці. Eye-скіммінгу смуг, скопійовані з стилю знаменитості, середня деяких жінок-водіїв перебувають у небезпеки лих, дослідження показало.

Дослідження показало, що 67% жінок мають зачіску, яка могла, можливо, потрапити в їх очах, коли вони управляють транспортними засобами. У цьому опитуванні, який був проведений в 1000 жінок-водіїв, половина визнали, що вони не підв’язати їх волосся, перш ніж починати подорож. 33% не думали, що це було необхідно контролювати свої волосся перед початком руху, а 8% заявили, що не хотів псувати своє волосся.

Опитаних жінок 1% зізналися, що їх зачіска викликали аварію, поруч-міс або раптового, несподіваного маневру у зв’язку з їх баченням тимчасово порушено. Опитування було проведено Колеса жіночий автомобіль страхової компанії Шейли, а також виявлено три з п’яти жінок зайняти їх рук від керма, щоб змінити своє волосся або перемістити його з їхніх очей.

Представник Колеса Шейли “, Джекі Браун зазначив:« Не багато жінок думають про своїх волоссі, як потенційне відволікання водіння, але з останніми тенденціями стилю вимагають круглі обличчя та очі, дуже важливо, ми знаємо про безпеку. ».

За даними опитування, жінки в Північній Ірландії були самими модою, 80% регулярно міняти свою зачіску, щоб йти в ногу з останніми тенденціями. Жінок північно-східній Англії були найменш стурбовані наступних модним тенденціям і південному заході Англії жінок-водіїв є самий практичний стрижки водіння.

Браун зазначив: “Є так багато аксесуарів для волосся доступні, які можуть забезпечити волосся на місці без шкоди для стилю Це просто знайти правильний вибір для Вас і переконавшись, що це зручно, коли ви крок за кермом.”.

Високий профіль перукарня, Мартін Maxey прокоментував дослідження, він сказав: “Для деяких знаменитостей, зміна зачіски заголовок новини. Візьміть Кейт Мосс і Fringe наприклад – В останні тижні ми були завалені запитами на довгою бахромою і, незважаючи на його перекидання очі, то тепер мода і люди хочуть цього “.

Maxey продовжував, даючи поради для з красивими волоссям і безпечне водіння, він рекомендував збереження стрічкою, заставку або групи Аліса в бардачку автомобіля в усі часи. Він сказав, що за вкрай стилі свідомих Є багато різних стилів доступні заколки для волосся, щоб обрізати довгі смуги або стилі, які можуть перешкодити водінню, спини.

Інші пропозиції він робить повинні покинути кремезний роликів Velcro в довгою бахромою під час водіння, щоб тримати його в ваших очах, коли ви прибудете в пункт призначення вашої бахроми буде чудово оформлений, за максимальну гламуру, пару модних сонцезахисних окулярів підперши верхній частині голови буде зберігати всі безпритульні волосся від вашого обличчя.

Модні зачіски, очевидно, не тільки збирається мати практичне значення для водіння, однак досить легко для жінок, щоб спектр аксесуарів для волосся в свою машину, щоб мінімізувати ризик нещасних випадків через чогось же нерозумно, як волосся в очі.

Отже, чи варто ризикувати аварії залишитися стильним в машині? Здається, що це не тільки ризик випадіння волосся в очі і перешкоджає баченню це проблема, а й жінки та видалення їх увагу від дороги і руки від керма, щоб змінити своє волосся.

Здається, жінки повинні більше піклуватися про свою безпеку, що всіх пасажирів та інших учасників руху, чим вони повинні бути про бездоганному стані їх зовнішній вигляд, а саме їх волосся.