водії фургонів протестують через ван страхування і зростання цін на бензин

Вартість бензину даний час в середньому 114p на літр і дизельне 126p на літр – небажані походу на додаток до ван страхування та ціни дорожній податок. Зростання цін на паливо у Великобританії вчора був опротестований фургон і водії вантажівок. Незадоволені водії на півдні Англії попрямував в Marble Arch у складі колон, для того, щоб висловити своє невдоволення у зв’язку з розширенням всієї галузі.

Організатори угоди 2007 вітали близько 300 транспортних засобів для протесту A40, а ще 100 повідомили в Уельсі, згідно Times Online. “Ми не безлика багатонаціональних компаній – ми малі та середні підприємства створили сім’ї протягом поколінь з важкою роботою та визначення”, зачитав лист від групи, щоб Гордон Браун.

Тим часом, президент Франції Ніколя Саркозі заявив, що загальноєвропейська зниження ПДВ обрушить вартість палива по всьому континенту

Близько 65 автомобілів зійшлися на Парк-лейн на знак протесту проти 30%-ве зростання цін на дизельне паливо насосом протягом 12 місяців. Організатори представили труну в будівлю парламенту представляють сотні фірм перевезення вони стверджують, збанкрутували в результаті.

З цього випливає, 48-годинний страйк на НПЗ Grangemouth в Шотландії в суперечці про пенсійну зміни. Протесту у вівторок була організована операція 2007 року, одна з груп за паливо протестів у 2000 році в результаті чого 90% автозаправних станцій від сухого ходу.

Конвой почав в Кенті і очолив автомагістралі М2 до столиці.

За словами організаторів, паливом для типового автопоїзда тепер коштує до £ 1000 на тиждень. Проблема посилювалася іноземних перевізників, які прибувають до Великобританії “сповнена по вінця з дешевшим паливом», представник Майк Presneill сказав. “Наша промисловість є життєво важливою для економіки Великобританії”, додав він.

“Паливо зростає на щоденній основі. Зараз на рівнях, які розорити сотні малих і середніх транспортних компаніях.” Першим прибути був водієм Мік Кліфтон, 37, який працює в компанії JS Кука на базі Мултон Каплиця в Лінкольнширі. Він сказав: “ціни на паливо на даний момент є смішним Ми просто не знаємо, наші робочі місця будуть в безпеці ..

“Якщо Гордон Браун не зробити щось про це скоро він буде поза офісу.” Виконавчий директор Асоціації автомобільних перевізників Роджер Кінг закликав уряд відмовитися від планів з підвищення зборів за паливо за 2р в жовтні наступного року. Він сказав: “Ми підтримуємо мирні і законні протести і це те, що це Ми вважаємо, що такі вправи допомагають підкреслити перевізників реальні почуття.”. Протестуючі також передали лист підсумовуючи їх образи будівлю парламенту, разом з копією запиту 2005 Бернса. Незалежне розслідування впливу оподаткування палива виявили, що рівень дизельної у Великобританії були вище, ніж у середньому в ЄС.

Асоціація автомобільних перевізників складає більше 10 000 транспортних компаній, які працюють в розстрочку і нагорода-сектор британського сектора логістики. Асоціація надає спеціалізовані консультації, інформацію та бізнес-послуг з урахуванням потреб його членів. Іншим життєво важливу роль в тому, що переговірника. Не тільки в обговорення на високому профілі з урядом з питань національної, а й через регулярні контакти з місцевими комітетами планування, регіональні групи транспорту і, звичайно, Європейська комісія.