водія керівництво до купівлі ризикованих страхування автомобіля

Автомобіля страхові компанії розрахувати тарифи на їх страхувальникам на основі оцінки ризиків кожного водія. Для страховиків, даний рейтинг має на увазі ймовірність страхувальник буде брати участь у на вині аварії. Вони необхідні для оплати витрат, пов’язаних з травмами або матеріальний збиток, нанесений їх клієнтам (до ліміт покриття), і коригувати свої ціни відповідно. Водії, які вважаються “високим ризиком” змушені платити більш високі ставки страхування автомобіля.

Отже, як же цього рейтингу оцінювати?

Є кілька факторів, і кожен страховик звертається до них по-різному. Нижче ми пояснимо деякі критерії страховикам використовувати при присвоєнні високого ризику рейтинг їх страхувальникам.

Причини, ви можете потрапити в категорію високого ризику

Це важливо підкреслити, термін «високого ризику» означає різні речі для кожного страховика. Одна компанія може вважати вас більш низький ризик, ніж інші компанії на основі тих самих критеріїв, і, отже, буде запропонувати більш вигідну вартість.

Одним з найбільш важливих факторів, що впливають на ваші Страховий тариф являє ваші минулі історії водіння. Якщо записи водіння показує кілька пунктів штрафних, ви не будете автоматично до категорії високого ризику водія. Багато чого залежить від причини, по яких ви отримали окуляри. Наприклад, кілька квитків отримав за те, щоб сигнал цілому вважається менш важливим, ніж одного 6-бальною квиток для гонок.

Є багато інших факторів, які впливають на рейтинг. Наприклад, автомобілісти, політика яких скасовано за несплату або несвоєчасну виплату також порушені. Ці фактори важать менше, ніж записи водіння, але буде як і раніше впливати на рейтинг.

Ефекти отримати клеймо “високого ризику”

Як тільки ваше авто страхової компанії ставить вас в категорію високого ризику, або етикеток, як нестандартні автомобіліста, ваші ставки будуть збільшуватися – часто різко. Нестандартні просто означає, що ваш рейтинг небезпеки вище, ніж середній рейтинг, присвоєний страхувальнику басейн страховика.

Водії можуть очікувати, що їх премій збільшиться принаймні десять відсотків, якщо вони переміщуються від стандарту до нестандартних групи. Це передбачає незначні порушення. Високий ризик автомобілістів, проте, можна очікувати, що їхні тарифи піднятися набагато вище. Залежно від причини вашого страховика для розміщення вас в категорію високого ризику, ваші ставки можуть піднятися на два або три рази їх стандартної ставки.

Якщо записи водіння має неймовірну погано (наприклад, кілька DUIs, гонки, небезпечне водіння і т.д.), ви можете виявити страховики не бажають розширити охоплення. Тим не менш, у вас ще є варіант. Організації, відомої як функції фонду Асоціації в якості останнього засобу для тих, хто “проблемних” записи водіння. Це менше, ніж ідеальне рішення, тому що ваші ставки будуть високими, але покриття не буде відмовлено до вас.

Як поліпшити свій кредитний рейтинг

Перехід з категорії високого ризику, щоб з меншим ризиком одна вимагає часу і старанності. Ви повинні будете їздити безпечно (звичайно), і уникнути отримання штрафних балів і квитків. Крім того, потрібно платити страхові внески своєчасно, щоб уникнути скасування. Залежно від вашого водіння запису, поліпшення вашого рейтингу може зайняти роки. Це тому, що ваше авто страхової компанії хочуть забезпечити своє майбутнє вибір за кермом не буде відображати ті, зроблені у минулому.