водіння транспортних засобів заміну

У більшість днів, світ простий. Ми встати з ліжка, з’їсти сніданок, акуратно струсіть його автомобіль вийшов на дорогу і сісти за кермо. Але і тепер кожен раз, процедура порушується, а потім дрібним шрифтом у ваш страховий поліс набуває нового значення. Тепер Вам дійсно дізнатися, що ви купили. Як приклад, давайте подорожувати по Північній Кароліні, де сім’я володіє кількома транспортними засобами. Чоловік зазвичай їхав Toyota Sequoia, а, фатальний ранок, його дружина сказала йому, що була можливою проблеми з гальмами, і вона брала його в майстерню. Тому він відправився на роботу в Mitsubishi Montero. Його вдарили з тилу і перекинувся автомобіль, посадка його в лікарні і шести місяців реабілітації, перш ніж він зміг повернутися до роботи. Водій, який скоїв порушення здійснюється тільки мінімальне страхування цивільної відповідальності у розмірі $ 30 000 і не мав жодних засобів – він не стоїть судитися. Але політика на Sequoia виданих нерухомості компанії Companion та страхування від нещасних випадків, здійснюється втрати в розмірі до $ 1 млн під незастрахованих і медичний поліс платежів. Був положення дає охоплення, якщо застрахований був за кермом “тимчасової автоматичної заміни”. На перший погляд, це, здається, кришки приводний Монтеро. Його звичайна автомобіль потребував ремонту. Montero був тимчасовою заміною. Але, як це завжди буває, страховик відмовився платити.

За те, що виглядає очевидним, це породило кілька років судових розглядів. Починаючи з січня 2005 року ми пройшли через три рівня суду, який закінчується в Північній Кароліні Верховного суду, який не прийняти рішення, але послав його назад до первісного суду для повного слухання на фактах. Таким чином, після майже шести років, ми туди, звідки ми почали, і ніякі подальші вперед. Це ще один з тих страшних історій, що показують, що адвокати та суди вони працюють у можете пов’язати випадку у вузли протягом багатьох років, ніколи не досягаючи остаточного рішення. Що цікаво, про це історія є ступінь, в якій добросовісний набувач страхування може в кінцевому підсумку жертвою в системі. Ось людина, яка володіє двома транспортними засобами й у дусі доброї волі, він купує політику, яка не тільки говорить, він охоплює його при русі автомобіля номінований, але і коли він зводить тимчасову заміну. Хто дивиться на таку політику б припустити, що він був покритий проти всіх розумних ситуацій, в яких можуть виникнути претензії. Дійсно, наш страхувальник, з самого початку, стверджує страховик зробив продажу і згодом виступав у несправедливих і оманливі шляху.

Це приводить нас до двох висновків. Кожен повинен взяти час, щоб прочитати всі умови політики пропонують, будь то в якості повною ціною або дешеве страхування автомобіля, і, якщо є сумніви у вашому розумі щодо ступеня охоплення, завжди задати конкретні запитання. По-друге, якщо те, що ви сказали перш, ніж ви купуєте пізніше заперечував, отримати хороший адвокат, який готовий боротися за свої права. Отримати дешеве страхування автомобіля і зробити страховик платити!