водіння дорогих або високоефективний автомобіль переконайтеся, що ваш автомобіль має адекватного страхування

При купівлі страхування, більшість людей просять “повне охоплення” не знаючи, що вони просять. У чому проблема? Існує немає такого поняття, як “повне охоплення”. Розуміючи ваше покриття важливо для всіх, що це життєво важливо, якщо ви за кермом Mercedes, BMW, Bentley, Rolls-Royce, Porsche, Viper, Ferrari, Lamborghini, Lotus, або Aston Martin.

Якщо ви за кермом дорогих, екзотичних або високоефективний автомобіль, ви хочете, щоб переконатися, що після аварії ви отримуєте OEM частин, OEM фарби, можливість ремонту вашого автомобіля в магазині автомобільних кузовів на ваш вибір, і суму, необхідну для ремонту.

Ремонт дорогий автомобіль з не-OEM частин і / або дефектами призведе до істотного зниження вартості. З дорогими автомобілями, навіть належний ремонт призведе до зниження вартості. Що таке зниження вартості? Це знижений ринкову вартість транспортного засобу після ремонту. Наприклад, Porsche або Ferrari буде коштувати менше після аварії, навіть після того, як правильно відремонтовані. Для дослідження на зниження вартості см. http://www.hurt911.org/accident/car-accident-car-value.html

Ви ж не хочете, щоб вступати в суперечку з вашою страховою компанією, буде чи не ваш автомобіль може бути відремонтований або слід склали. Часто страхові компанії захочуть ремонт вашого автомобіля, коли ви думаєте, вона повинна бути склали. Якщо страхова компанія зобов’язується Разом ваш автомобіль, більшість страхових полісів тільки забезпечують “фактичної грошової вартості” страхове покриття яких тільки дасть вам платежу, виходячи з поточної відновної вартості вашого транспортного засобу, за вирахуванням амортизації (зниження вартості вашого машини за рахунок використання, зносу і з плином часу).

У тому випадку, екзотичних або дорогих автомобілів цілому, краща заміна покриття “узгоджена вартість» або «заявлена ​​вартість». Тільки страхові компанії я знайшов, щоб запропонувати узгоджену вартість страхування Chubb і MetLife.

Chubb САЙТ говорить: “Ти і Chubb можуть домовитися про вартість і зафіксувати її протягом усього року Це точна сума, яку ви отримаєте, якщо ваш автомобіль був вкрадений або склали в непокритий збиток Не беріть в голову.”. Книга “значення . Ми навіть не відмовлятися від франшизи. ніякої торгівлі, не підлягають амортизації, без франшизи, без проблем. ”

MetLife в веб-сайті говориться: еквівалентна Нова заміна автомобільного за повну втрату пропонується для автомобілів протягом першого року з дня покупки або перші 15000 миль, що настане раніше.

У чому різниця між Chubb в “узгоджена вартість варіанту” і MetLife в “Еквівалент новий автомобіль заміна” охоплення? Для дорогих автомобілів, Chubb, безумовно, кращий вибір. Chubb пропонує свою узгоджену вартість покриття щороку, і коригує узгодженої вартості при оновленні політики. З того, що я бачив, скоригований узгодженої вартості навіть років і старше 100 000 миль пізніше істотно вище, ніж фактичне значення. Крім того, на різні теми, Chubb також пропонує до $ 1 млн. застрахований в недостатній мірі охоплення, який також життєво важливе значення. Переконайтеся, що ви попросите вашого агента Chubb для максимального охоплення застрахований в недостатній мірі.

Для середнього значення нових автомобілів, MetLife є гарним вибором. MetLife не пропонує його еквівалент нового покриття Заміна автомобільного після першого року або перших 15 000 миль. Для водіїв більшість нових автомобілів, це все ще хороша цінність, тому що це не рідкість для когось, щоб скласти свою нову машину незабаром після її купівлі. Як правило, тільки за кермом автомобіля з салону може призвести до як багато як $ 10000 амортизації.