водіння в нетверезому вигляді (DUI) і страхування автомобіля не змішувати

Водіння в нетверезому стані є, очевидно, помилка з багатьох причин. Одним з наслідків “водіння в нетверезому вигляді” переконання, що багато людей не розуміють, – тільки, як сильно ваші ставки страхування автомобіля можуть бути порушені. Якщо ви покриті політики в той час, ви засуджені за DUI, ваші тарифи можуть різко зрости або ваша політика може бути анульовано. Якщо у вас немає страхування автомобіля на момент засудження DUI, ви можете знайти його дуже важко забезпеченні майбутнього покриття.

Нижче ви дізнаєтеся більше про те, як водіння в нетверезому вигляді може вплинути на ваш автомобіль страховий поліс і ваші ставки. Ми також опишемо призначення SR-22 форма, яка може бути вимога, якщо ви визнані винним у вчиненні злочину DUI і хочуть юридично їздити знову. Крім того, ми пропонуємо кілька порад, які ви можете використовувати, щоб отримати страхування автомобіля в разі, якщо ви зловили водіння в нетверезому вигляді.

Метою SR-22 після того, як злочин DUI

Водіння під впливом несе значні наслідки. Якщо ви спіймані й засуджені за DUI, ви, ймовірно, представлятимуть декларації SR-22. У своїй найпростішої формі, SR-22 є юридичною заяви (документа), що підтверджує, що у вас є відповідне страхове покриття автомобіля. Ліцензії призупинено водій правопорушника в зазвичай повертається, коли це заяву подав.

Більшість держав (є кілька винятків) юридично потрібні драйвери, які отримали засудження DUI подати SR-22 з їх місцевий Департамент транспортних засобів (DMV). Деякі перевізники страхування автомобілів пропонують спеціальні SR-покриття для 22 “високого ризику” водіїв, зарядка набагато більш високі страхові внески. Інші страховики не пропонують такий охоплення і просто скасувати політику «високого ризику» водія.

SR-22 форма може бути отримана від вашого авто страхової компанії (як тільки вони вирішили застрахувати вас) при купівлі страхування автомобіля.

DUI може залишатися під радаром – на деякий час

Іноді є свого роду розрив між місцевою судової системи та місцевого відділу автотранспорту. DUI переконання повинні бути доставлені в DMV, яка знаходиться в юрисдикції суду. Іноді це не відбудеться. Коли злочин DUI не повідомляється місцевим DMV водія, DUI злочину, водія можуть залишатися прихованими, і що водій може бути в змозі ефективно уникнути подачі SR-22, так як їх злочин, пов’язаний з алкоголем не відразу виявив свій автомобіль страхової компанії. Хоча це і відбувається при нагоді, страхові компанії в кінцевому підсумку може дізнатися про DUI страхувальника – навіть роки потому, і діяти відповідно.

якщо ви були засуджені, не чекайте, щоб навколо магазину для SR-22 страхового поліса

Поширена помилка серед тих, хто був засуджений за водіння в нетверезому вигляді не чекає, поки їх страховий поліс автомобіля був скасований, перш ніж знайти альтернативу. Якщо ваш поточний постачальник скасовує вашу політику, цілком імовірно, тому що вони знають про вашу DUI з вашого водіння запису в DMV. У такому випадку, чекати інших постачальників Набуття DUI, теж.

Це набагато важче знайти перевізника, який готовий запропонувати SR-22 страхового поліса, коли ви ще не охоплені. Магазин рано, поки є покриття від вашого поточного оператора. Якщо ви виявили, що чим більше, створена страхових компаній не бажають застрахувати вас, ви можете проконсультуватися з незалежними агентами у вашому районі.

підбираючи шматки і перспективне планування після дуй

Водіння під впливом може мати сильний вплив на страхування автомобіля протягом декількох років. Це може істотно збільшити ваші ставки або викликати вашого поточного постачальника скасувати вашу політику. Коротше кажучи, DUI серйозно обмежує ваші варіанти. Але, якщо переконання DUI знаходиться у вашому минулому, не дозволяйте їй відмовити вас від покупки для страхування автомобілів. Якщо припустити, що DMV записав ваші DUI у своїх записах, ви повинні будете сплачувати вищі премії за вашу політику, але, альтернатива – водіння без покриття – може призвести до високими штрафами, фінансові втрати і навіть тюремне ув’язнення.

Пам’ятайте, що в той час як переконання DUI може залишитися на вашій записи протягом десятиліття, автомобіля страхові компанії, як правило, використовувати його тільки для преміум-скорингу протягом 3 років (іноді менше).

Очевидно, що це в кращих інтересах кожного, щоб просто сказати ні, щоб водіння в нетверезому стані. Однак, якщо ви вивчаєте цей урок трохи пізно, краще знати ваші варіанти, планувати заздалегідь і ретельно працювати, вжити заходів для розробки досвід позаду вас.