водіння в нетверезому вигляді може вплинути на вашу премію

Всім відомо, що страхування автомобіля не завжди найдешевша річ ви можете придбати, хоча це необхідність. При виборі правильної Порівняння Покупки навколо і кошторис, Ви зможете знайти страхову компанію, яка підходить саме вам. Є багато факторів, що впливають на вашу страхову премію, деякі з яких можна контролювати, і інші, які не можуть, наприклад, вашого віку та історії водіння.

На жаль автомобіля страхові компанії починають бачити тенденцію, яка штовхає ціни премій право. Це водінні під впливом наркотиків або алкоголю. В даний час одним з найвищих причин ДТП викликано люди, які при водінні під впливом алкоголю або наркотиків.

Якщо ви зловили водіння під впливом алкоголю, ви можете зіткнутися з заклинанням у в’язниці! У деяких країнах, ваш автомобіль може бути навіть конфісковано. Навіть якщо ви не потрапили в аварію, ви могли б легко знайти, що премія на Ваш автомобіль зросте непомірно! Після того, як позначки про запис водіння для упіймання водінні під впливом алкоголю, компанії страхування автомобіля буде автоматично класифікувати вас в більш високий ризик кронштейна. Це тому, що через великих статистичних досліджень, вони знають, що той, хто схильний керувати транспортним засобом під впливом алкоголю тоді буде більше шансів бути залучені в зіткнення, у зв’язку з високою випадки аварій DUI записані.

Це тільки йде, як далеко, щоб сказати в управлінні автомобілем під впливом алкоголю, в той час як бути спійманим водіння під впливом рекреаційних наркотиків може мати набагато більш руйнівним ефектом. Люди в оману, вважаючи, що поліція не має методи тестування на наркотики на бік дороги, але вони роблять. Якщо ви зловили водіння під впливом наркотиків, ви могли б знайти ваші страхові внески два рази! Це тому, що ви були б спіймані втручаються в незаконній діяльності, а також управлінню автомобілем в той час як в менш, ніж в змозі держави.

Щоб зрозуміти, чому водіння під впливом наркотиків або алкоголю підвищує вашу премію так різко, ви повинні розуміти, профілів ризику. Ризик Профілі виготовлені за допомогою страхових компаній на основі статистичних даних, які були зібрані протягом багатьох років. Чоловіки, як правило, розглядаються як ризиковані, щоб застрахувати, ніж жінки, оскільки вони, як було доведено, щоб залучити більше нерозважливо, ніж жінки. Якщо статистика показує, що більшість нещасних випадків відбувається через водіння в нетверезому вигляді, його в свою чергу, ставить людей, які опинилися під DUI водіння набагато більш високу премію.

Незалежно від потенційного впливу на вашу страхову премію автомобіль ви повинні бути спіймані, у вас є безпеку собі, своїм пасажирам і іншим учасникам дорожнього руху, брати до уваги. Якщо ви знаходитесь в зіткненні, де хтось поранений або навіть убитий, а ти був під впливом алкоголю або наркотиків, Ви можете бути заарештовані і поміщені у в’язницю на все життя! Не беріть в голову, як ви будете почувати себе живуть з, що на вашій совісті назавжди. Це просто не варто ризику.