водіння відволікатися і витрати на страхування

Ви будете здивовані, як прості і очевидні водіння відволікання може збільшити ваші страхування автомобіля. Ваша перша аварія підвищать страхові тарифи приблизно на 22, а перший квиток буде стимулювати їх на 13% вище. Це факт. , І більшість водіїв знають, що найпоширеніша причина виникли проблеми за кермом відволікаючись.

І те, що є найбільш поширеними відволікає водія?

Їли, розмовляли або за допомогою телефону є найбільш поширеними, що відволікання відірвати очей від дороги і призвести до аварії або майже Міс ситуаціях (якщо вам пощастило). Більшість американських водіїв визнають, використовуючи свої мобільні телефони під час водіння і майже на 20% навіть примудряються писати текстові повідомлення за кермом. Це призводить до статистики, де близько 45% відсотків власників автомобілів, які пережили аварію сказати, що будь-який з сторін, що беруть участь було користуватися стільниковим телефоном під час аварії.

Їжа не так часто, повідомляється, причиною аварії, а використання мобільних телефонів, але це безумовно не відволікає водія від того, що відбувається на дорозі. Деякі продукти є більш придатними для на ходу ситуацій, деякі менше, а деякі слід уникати спочатку:

* Гарячі напої, такі як кава або чай може перекинутися на вас і викликати досить неприємні відчуття, які, безумовно, вам відволікатися, особливо на високих швидкостях.

* Жирна їжа може бути смачною, але вони, безумовно, робить безлад зі свого рульового колеса, що робить його менш зручна в обігу, яке може мати вирішальне значення в ризикованих ситуаціях. Курячі крильця і ​​ребра барбекю, безумовно, не той тип їжі під час водіння!

* Gooey речі, як пончики желе або сніданок буріто може просто зруйнувати ваш костюм, коли вони сочатся вниз від ваших рук. І це безперечно підкреслює і робить думати про речі, відрізняється від того, що відбувається на дорозі.

Що ви можете зробити, щоб зберегти відволікаючих вниз?

Перш за все, якщо ви хочете з’їсти дійсно погано, і не втриматися від спокуси Drive-Thru не їдять на ходу. Знайти місце, щоб зупинитися і перекусити, що не рухаючись. Він же буде краще вийти з автомобіля, якщо ви можете. Якщо мова йде про довгій поїздці ви приймаєте, ви зможете знімати двох птахів одним каменем: є і прогулятися небагато. Крім того, ви будете тримати сидіння вашого водія і рульове колесо очистити, якщо такі є жирні речовини.

Не використовуйте ручні мобільні телефони під час водіння. Деякі держави вже заборонили цю практику, і якщо вас зловлять з використанням такого пристрою за кермом, ви можете розмахувати дешеві побачення Автострахування тому що ви отримаєте квиток і ваші ставки будуть підвищені миттєво. Є багато додаткових пристроїв для мобільних телефонів, які дозволяють розмовляти без допомоги рук, і це дуже корисно за кермом. Тим не менш, розмова сам по собі може відвернути вас від руху і підвищує ризик дорожньо-транспортних пригод. Так що якщо ви хочете переконатися, що ви будете тримати ваші дешеві страхування авто і уникнути нещасних випадків, просто знайти місце, щоб зупинитися і прийняти виклик там. Це може зайняти деякий час, але він також може врятувати ваше життя.