водіння без страхування автомобіля найближчим часом, вони будуть замкнути тебе і викинути key_

Див, пара місяців тому молода заміжня жінка проїхала на червоне світло (випадково) і врізався в мою машину. Чудово, що у неї було 2 дітей плачу поруч з нею з ліцензією № водія. Як вона відчайдушно боролися за її телефон, щоб подзвонити чоловікові, він прибув незабаром зі страховою інформації позначки на м’ятий шматок паперу для заміток.

Будучи хорошим хлопцем, який я, я записав інформацію, а потім неохоче повідомив про інцидент моя страхова компанія.

Мій страховий агент передзвонив протягом декількох годин, і думаю, що я чую далі? Інформацію, що ця симпатична молода жінка дала мені був повністю підроблене! Жінка, яка склала моя машина була не було страхування автомобіля. Що!

Я не міг у це повірити. Я був! Всі ми працьовиті, законослухняні, страхування автомобіля платити громадянам розщедритися на сотні доларів на місяць, щоб дотримуватися наших законів про обов’язкове страхування автомобіля. Здається, що ми платимо рахунки відсунути нашу тривогу з приводу витрачати великі суми на щось ми не можемо відразу побачити, дотик, нюх, або почути. Досить скоро всі будуть змушені купувати страхування автомобіля.

Законодавці Каліфорнії в даний час дебютував трифазного плану зосереджені на незастрахованих автомобілістів. Законодавці Каліфорнії створюють цей план для людей на зразок мене, для людей, які сплачують страхові, для людей, які не роблять фіктивних претензій, для людей, які є законослухняними громадянами як ви і я. Цей план буде вступати в силу з єдиною метою про внесення незастрахованих автомобілістів платити найвищу ціну.

Приготуйтеся незастрахованих автомобілістів, ось погана новина! Станом на 1 січня страхові установи зобов’язані електронному представити докази фінансової відповідальності на DMV. Це означає, що якщо ваш автомобіль страхування несправності в будь-який час, DMV будете повідомлені негайно. Що це означає для незастрахованих автомобілістів? DMV надішлемо вам огидно записочку разом з вашим продовження реєстрації повідомлення із проханням, що ви представити докази фінансової відповідальності, перш ніж вони ніколи не продовжити реєстрацію ще раз. Це потрібно людям. Там немає обійти це одне.

Добре люди, давайте зробимо просту математику тут. Якщо Ви зупинені на або після 1 липня цього року, ви дійсно думаєте, що під приводом, що ви залишили свій автомобіль страхової картки у вашому будинку дійсно збирається летіти з владою? Підемо. Це товстих дітей у середній школі, які ви використовували, щоб підняти на. Це термін окупності в їхніх очах. Станом на зараз, правоохоронних органів має такий же доступ до поточним станом Вашого страхування як DMV. Не хвилюйтеся, тому що у мене хороша новина для всіх. Читайте далі.

Остаточний перерізаним горлом прийде 6-го жовтня, коли DMV Каліфорнії будуть зобов’язані призупинити реєстрацію незастрахованих автомобілістів. Зачекайте, що це означає? Це не означає, що є не дінешся. Це не означає, що їсти не, куди піти. Це ваш приятель мертвий кінця. Страхування є обов’язковим.

Тепер, я хороший хлопець. Я дуже розумінню людини. Я готовий дивитися на обидві сторони паркану тут. Враховуючи, що деякі люди просто пряме вибрати, щоб не мати страхування автомобіля, проте є кілька там, які просто не можуть дозволити собі захмарні автомобіля страхові внески, які просто з бюджету і, відверто кажучи поза досяжністю для деяких автомобілістів.

Не турбуйтеся, в штаті Каліфорнія не має підстави покриті для більшості. Дивіться, станом на 1 квітня, Каліфорнія Low Cost Автострахування програма пропонується з низьким рівнем доходу драйверів в Аламеда, Фресно, помаранчевий, Ріверсайд, Сан-Бернардіно і Сан-Дієго округу, раніше доступні тільки в Сан-Франциско і Лос-Анджелесі.

Така низька вартість страхування можна отримати у будь-якого ліцензованого страхового агента на суму трохи більше $ 300 на рік. Низькими доходами водіїв, які відповідають кваліфікаційним керівні принципи будуть мати можливість захистити себе і свою сім’ю з дотриманням закону. Більш детальну інформацію про програму можна отримати в Державному департаменті страхового сайту.

Якщо ви їдете в окрузі Лос-Анджелес сьогодні, подивіться навколо себе, тому що вважається, що один з чотирьох осіб на дорозі водіння без страхування автомобілів.

Коли нові закони померти, Чарлі вибачте, але ви повинні отримати страхування автомобіля, і ви повинні отримати страхування автомобіля прямо зараз.