водій без страховки

Було виявлено, що підтримка спільноти поліції офіцера було виявлено, що водіння без страхування автомобілів.

Людина з Колчестер, як наслідок, може тепер загрожує тюремне ув’язнення можливо в результаті шахрайства, після свідомо обманюють своїх колег по роботі.

22-річний чоловік, від Buckfast Avenue, Уолтон, був засуджений за використання страхового свідоцтва з намір обдурити.

Молодий водій був залучений в автомобільну аварію, в лютому 2008 року, коли він їхав без страховки.

Тим не менш, він розповів поліції, що він був весь, а в березні взяв страхове свідоцтво, яке він знав, було недійсним, представити в поліцію.

Людина, яка є дислексією, може загрожувати тюремне ув’язнення, після того, як журі Челмсфорда Суд корони, досягли одностайного обвинувального вироку і суддя Роджер Сміт Хейворд зазначив, що він не виключає у вигляді позбавлення волі.

Джейн Олдфілд, захищаючи, повідомив суду, стан автомобіліста “серйозно впливає на його здатність приймати речі і його здатність пам’ятати”.

Вона сказала це пояснив, чому він не був зареєстрований, він не був застрахований, незважаючи на розмову до страхової компанії менше, ніж тижнем раніше.

Пані Олдфілд також дав його стан як основною причиною, чому “він буде покладатися на те, що його мати сказала йому. Якщо вона говорить, що все в порядку, він думає, що все в порядку. ”

Річард Келлі, кримінального переслідування, запитав, дислексії в даний час використовується в якості щита, щоб приховати лінь, дезорганізація або шахрайства з боку відповідача.

Він розповів присяжним, якби була справжня помилка, в якому сенсі зробив водієві повернутися і повідомити поліції, до свого арешту, в серпні 2008 року.

Тим не менш, його мати виступає проти цього, заявивши, що вона сказала синові, що вона розібралася страхування проблеми, і він міг взяти документи в поліцію, як він був покритий. Однак присяжні не прийняв цю версію подій.

Компанія страхування автомобіля послав повторювані букви для своїх клієнтів про те, страхування було скасовано через несплату до аварії. Він також наполягав на тому, що не погодився покрити аварії або відновлення політику потому, незважаючи на заяви захисту.

Жодна машина не парить страхування

За даними британського індексу страхової премії, середньорічна цитуючи всеосяжної політики в галузі страхування автомобілів підскочили на 3,5%, що в другій тримісячний період року.

Саймон Дуглас, директор AA страхування, заявив, що збільшення було частково через “тривожний зростання шахрайських претензій”. Наприклад, “краш-для-‘грошових’ Con брав участь у багатьох страховиків підвищення їх премій.

В результаті, Дуглас побоювання, що зростання вартості страхування призведе до більшої кількості автолюбителів водіння автомобіля без кришки, в спробі заощадити гроші.

Проблеми Дуглас, здається, бути справедливим. Тільки минулого року близько 170 000 незастрахованих транспортних засобів були вилучені, розробка на більш ніж 460 автомобілів на день.

В даний час штраф за водіння без страховки може бути де завгодно до 5000 фунтів стерлінгів, і незастрахованих водіїв також можете отримати від 6 до 8 штрафних очок на їх ліцензії.

У деяких випадках, навіть водії можуть бути заборонені, якщо вони їдуть з без страхування.