водійські документи і норми страхування автомобілів

Відділ автотранспортних засобів у більшості штатів США є спеціальна система використання «точок», які застосовуються для оцінки вашого водіння запису. Кожен раз, коли ви берете участь в рушійну порушення (порушення правил дорожнього руху, порушення правил стоянки, нещасних випадків, водіння в нетверезому стані і т.д.), що призначений з певною кількістю крапок. Якщо влада довести, що ви винні в цих випадках записи водіння підсумовується з відповідною кількістю точки. Чим вище точка кількість, тим гірше ваші записи водіння вважається.

Зазвичай, коли ви подаєте заяву на авто страхування з певною компанією, страховик має право перевіряти записи водіння в Держдепартаменті.

Є дві причини для цього:

1. Щоб переконатися, що ви зустрічаєте страхування компанії стандартами (що впливає на загальну можливість отримання політики на всіх)
2. Щоб побачити, скільки ризику ви позувати для страхової компанії (яка впливає на загальну вартість Вашого поліса)

Але не варто очікувати від точки водіння запису, які будуть автоматично переведені в оцінці страховика вашої ризикованості. Як правило, страхові компанії мають свої власні графіки і точки для визначення вашого фактором ризику, і вони зазвичай змінюються від однієї компанії до іншої.

Залежно від стану ви зареєстровані в, страховик звичайно має право перевіряти записи водіння в будь-який момент часу. Але не чекайте, страхових компаній для запуску щоденних перевірок, так як ця процедура вимагає серйозних ресурсів для частих відгуків. Однак, є моменти, коли ви можете бути абсолютно впевнені, що ваш страховик буде перевіряти записи водіння. Ці моменти:

* При подачі заяви на політику, в першу чергу
* При запиті політика має бути змінена (зміна суми покриття і т.д.)
* При додаванні або заміні транспортного засобу, включені в вашу політику
* При продовженні страхового поліса

У разі розгляду запис містить негативної інформації про вашу історії водіння, очікують, що страхові тарифи, ймовірно, будуть підняті. Страхові компанії зазвичай мають свої власні системи точок, щоб встановити точну суму, на яку ставки будуть збільшені. Різні страхові компанії здійснюють різних систем, однак вони, як правило, на основі безпечного плану страхування водій, виданого Управлінням Страхові послуги (ІСО).

Безпечні план страхування Driver включає всі види дорожньо-транспортних пригод і використовує певне значення точки (від 0 до 4), щоб оцінити аварії відповідно до його тяжкості. Відповідно до плану, тим вище ваш рахунок в точках вищі ваші страхові тарифи. І число точок ви «винагороджені» з, як правило, пропорційно збільшенню страхових тарифів.

Один із способів поліпшити вашу картку водія (і знизити страхові внески) подає заявку на оборонних курс водіння. Досить часто ви можете бути накладено за такий курс з до суду після серйозної аварії або порушення правил дорожнього руху. Ці курси вчать, як вести безпечний і уникнути нещасних випадків, а також деякі корисні поради з поведінки як в автомобілі, так і поза ним. Після завершення курсу видається сертифікат, і більшість страхових компаній надають знижки для тих, хто таких сертифікатів. Ви можете отримати авто страхування котирування з і без таких курсів, щоб побачити, як відрізняються ціни. Є багато курсів, доступних, щоб зробити заявку, або ви можете перевірити з вашим DVM.