внутрішні вимоги Ви застраховані

Якщо ви зобов’язані на вашу власність чи своя пряма життєво важливо, щоб у вас є вітчизняного страхування. Ця страховка покриває збиток вашому будинку, як і слід було очікувати, але він може також поширюється на пошкодження або крадіжки Вашого майна, неможливість використання вашого будинку, пошкодження або крадіжки товарів за межами вашого будинку (наприклад, вміст вашої фургон), і навіть травми, які відбуваються у вашому домі.

Якщо у вас немає внутрішнього страхування, тут шість вагомих причин, щоб отримати це зараз:

1. Якщо у вас є іпотека на ваш будинок, ваш банк вимагає страхування або приватної забезпечення на ту ж суму в якості застави.

2. Добре вітчизняного страхування покриває збитки у разі стандартних катастрофи – пожежі, повені, урагану – і може забезпечити витрати на проживання, коли ви не можете залишитися у вашому домі.

3. Вона охоплюватиме ваше майно, а також вашого будинку. (Попросіть вашого агента саме те, що майно покриті, а які ні. Вам може знадобитися вершника для речей, як ювелірні вироби.)

4. Ви може бути покрита за зміст вашого автомобіля або фургона, якщо він був вкрадений або пошкоджений в результаті нещасного випадку.

5. Найголовніше він буде охоплювати позови, якщо хтось поранений на вашу власність у зв’язку з обставинами судити ваша вина.

6. Ваша страхова компанія допоможе вам знайти способи, щоб зробити ваш будинок стійкість до пошкоджень в результаті стихійних лих, пожеж тощо

те, що ваша страховка повинна покривати

Це завжди повинно охоплювати структури вашого будинку. Крім того, це залежить від того, що має реальну цінність для вас. Більшість вітчизняних страхових полісів покрити свої володіння, а кришки позовів проти вашого будинку, якщо хтось поранений. Крім того, ви повинні дивитися на конкретні небезпеки, що ваша страховка може не покрити. Ви живете в схильних до повеней області? Ви повинні будете отримати страхування від повені, або знайти спосіб захистити себе від нього. Попросіть вашого страхового агента про інших Особливі небезпеки ви можете застрахуватися від.

Крім того, перевірте ваше майно. Хоча більшість покриття основних володінь, як і предмети обстановки та одяг, є предмети розкоші, які можуть бути спеціально виключені. Є прекрасний винний льох? Це майже напевно потрібно додаткове освітлення. Як щодо ювелірних прикрас? Більшість страхових полісів мають обмеження на претензії, як це, і ви будете мати потребу додаткове покриття для захисту ваших дорогоцінних каменів повністю.

А як щодо втрати асесор?

Якщо приходить біда, ваша страхова компанія буде відправити претензії регулятора, людина, яка буде в змозі дивитися на свої збитки і пропонують відповідні врегулювання для покриття збитку. Ця особа працює в страховій компанії, не для вас, так що їх інтереси лежать зі страховиком.

Втрата експерт схожий на монтажником вимог, але вони працюють для Вас. Вони також оцінюють збитки, а також допоможе вам орієнтуватися в часто заплутані шляху від внесення первинного позову до отримання задовільного врегулювання. Втрата оцінювач у своєму кутку, гарантуючи, що ви отримаєте все, що ви маєте право на. Хоча претензій регулятора забезпечує страховик не платити занадто багато, втрата оцінювача гарантує, що ви отримаєте все, що приходить до вас. У більшості випадків, втрата засідатель отримує більше грошей, ніж він коштує вам в заробітній платі. Якщо станеться найгірше, він ваш союзник, і він там в той час, коли ви найбільше потребує допомоги і ради.