внутрішній погляд на Нью-Йорк Автострахування стані

Правила автострахування варіюються від штату до штату. Як завжди, Нью-Йорк трохи відрізняється. До отримання дізнатися більше на тему нових правил Йорку автострахування, подумайте, як він відрізняється від інших.

відомості про рух в штаті Нью-Йорк

Всім відомо, що Нью-Йорк має саме численне населення будь-якого міста в Сполучених Штатах, однак, Нью-Йорку метро є найбільшою транспортної системи в усьому світі. Не звертаючи уваги величезну кількість часу вони витрачають на подорожі їздити між їх будинком і робочим місцем, яке в середньому десь між 60-89 хвилин, 50 відсотків пасажирів покладаються благополучно на громадському транспорті. 530791 чоловік всі відпустки за роботу між годинами 8:00 ранку і 8:29 ранку, роблячи це найбільш завантажених часу на дорогу. Ось чому Нью-Йорк входить в топ-5 міст світу, які мають найвищу вартість для автомобільного страхування.

Які нові правила страхування штату Нью-Йорк?

Враховуючи цю інформацію, Нью-Йорк політики автомобіля були створені досить однозначно. Допоможіть нам зрозуміти в першу чергу. Саме відповідно до “без вини системи”, в якому страхова компанія частинами з певної суми, чи знаходиться несправність вашого або іншого водія. 25/50/10 покриття завжди буде обов’язковим для вашого поліса страхування автомобіля. Найменша сума, встановлена ​​для будь Страхування відповідальності тілесних ушкоджень становить $ 25 000 на людину і $ 50000 за два чи більш активну участь, це крім відшкодування майнової шкоди відповідальності розмірі не менше $ 10 000. Нью-Йорк правила страхування автомобіля наполягають, що водії виконувати принаймні певну кількість особового страхування цивільної відповідальності травми (PIP) страхового покриття $ 50 000 призначений досягненні медичні витрати повинні бути зроблені претензії.

Це зовсім інша проблема, якщо водіїв, які беруть участь в аварії, трапляється, незастрахованих або під застрахованого. Називається, як незастрахованих / За застрахованих, це проте обов’язковим пунктом. (UM / незастрахованих автомобілістів) Стандартний або Додатковий (Всього) страхове покриття не менше $ 25 000 або $ 50 000 в залежності від обставин може бути, для кожного окремого інциденту аварії і кожен жертви.

Поради щодо економії для нового Автострахування Йорку

Страхування в районі Нью-Йорка завжди буде коштувати дорожче, ніж де-небудь ще. Є й інші способи, які допоможуть скоротити ваші витрати. Основний план охоплення як не використовує автомобіль для ділових цілей. Рух для невеликого автомобіля, отримання пристроїв безпеки, встановлених в ньому, як ремені безпеки, антиблокувальною перерв, автомобільні сигналізації, системи спостереження і тримати його в гаражі можна спробувати, щоб знизити базу оподаткування.

Щоб заощадити ще більше це завжди краще, щоб купити всі ваші страхові поліси від однієї компанії. Якщо Ви відповідаєте цим вимогам, то можливо, що ви могли б отримати кілька політиці чи багатоквартирних знижкою. Це важливо для підтримки високого історії кредитний рейтинг. Роблячи це, він допоможе вам у торзі вниз дешевше Новий страховий тариф Йорку.

І завжди пам’ятайте, ходити по магазинах навколо стільки, скільки ви можете. Пошук швидкості цитати з декількох компаній, а потім порівняти.