внутрішнього і міжнародного довічний термін або страхової грошової вартості

внутрішній / міжнародний термін страхування життя або грошової вартості, то, що я повинен купити?

Деякі люди сказали купити термін страхування життя, а потім інвестувати різницю. Хоча це може бути варіант, він не може бути кращий курс дій. Більшість експертів намагаються продати вам політики грошової вартості, тому що, коли ви порівнюєте яблука з яблуками має сенс залежно від політики; переконайтеся, що ви розглядаєте компанію зі страхування життя рейтингу, а також політики. Ці політики мають заощаджень додається план, який може допомогти вам заощадити і ростуть ваші гроші обкладаються податком на пенсію при проведенні страхування життя. Важливо зрозуміти і види страхування, перш ніж переконати, щоб купити один або інший.

внутрішній / міжнародний термін життя може бути краще в деяких ситуаціях

Якщо у вас є план грошової вартості, це може бути важко планувати свої фінансові цілі. Є багато правил і норм, пов’язаних з політикою грошової вартості. Саме тому багато людей вибирають термін життя. Для деяких людей, це може бути простіше для розуміння. В основному, з терміном життя політика, ви платите премію і отримати страхування життя на строк дії поліса. Більшість термін життя політика можна порівняти за ціною. Існує дуже конкурентному ринку і терміну компаній зі страхування життя хочуть продати вам свій продукт.

Деякі вітчизняні / Міжнародне Термін життя політики є конвертованими і продовжується. Це означає, що коли ви купуєте політики та термін, ви можете продовжити політику без необхідності мати медичне обстеження. Для деяких політик, ви можете також перетворити свій політику в політику грошової вартості за умови, що політика грошової вартості від того ж постачальника. Хоча ці корисні властивості, не всі політики їм запропонувати. Якщо ви хочете, щоб ваші політики, конвертованих або поновлювані, не забудьте запитати агента, якщо їх політика пропонує ці можливості.

податковими пільгами економії політики грошової вартості; мінлива життя політика

Перевагою політики грошової вартості є можливість збереження. Економія частина політики податкові захищених і може бути гарантований від втрат принципі той час як відбувається, коли ринок йде вгору. У той час як багато працівників тепер мають інші інвестиції та заощадження опцій, таких як МРК і 401 (к) плани, ці плани не пропонують принцип захисту – ти втратив гроші в ІРА або 401 (к) за останні 12 місяців? Крім того, інвестиції, пов’язані з політикою вартість іноді обмежується ринкових індексів, але знову ж деякі з них гарантовано ніколи не йти у зворотному напрямку. Як правило, змінна життя політика буде пропонувати індексні фонди як інвестиційний варіант, але в більшості випадків ви хочете, щоб уникнути змінної політику життя, тому що вони не мають принцип захисту.

грошової вартості політичні міркування і майнового планування

Якщо ви в даний час беруть участь в планування нерухомості, ви можете розглянути політику грошової вартості. Деякі фінансові консультанти будуть рекомендувати цей тип політики, як спосіб, щоб не платити більше податків на заощадження. Хоча це можливо, це не повинно бути вашою основною причиною вибору політики грошової вартості.

готівкою політики значення або терміну життя політика

Одна з причин, багато людей вибирають політику грошової вартості, щоб допомогти будувати свої пенсійні заощадження. Більшість людей вже мають пенсійний план у дію, будь то ІРА або 401 (к). Якщо ви належите до числа тих небагатьох, хто не мають плану пенсійних заощаджень, політика грошової вартості може бути ідеальним вибором. Ця політика являє собою термін, життя політика з додатковою перевагою ощадного рахунку додається. У міру наближення виходу на пенсію, термін страхування життя буде дуже дорогим, якщо ви ще не політики. Це один з випадків, коли політика грошової вартості буде кращим вибором. Цей тип політики має втрати годувальника, так що ви зможете залишити свої заощадження від політики, щоб ваш чоловік ви повинні померти. Як вже згадувалося, з віком, вартість терміну страхування життя буде набагато вище. Найкраще, щоб отримати страхування життя якомога раніше, щоб уникнути збільшення витрат і неприємностей.

знати плюси і мінуси вартість і термін життя політика

Грошова вартість планує стимулювання заощаджень. У той час як це є великою перевагою, інші податкові захищених плани виходу на пенсію може зробити те ж саме. Однак, якщо у вас немає альтернативного пенсійного плану на місці, політика грошової вартості буде ваш кращий вибір.

Кожна людина буде мати свій власний унікальний набір потреб у міру наближення виходу на пенсію. Вибір типу поліса страхування життя, що є кращим для вас займе деякий час. Важливо отримати всі факти про два типи і порівняти плюси і мінуси. Це єдиний спосіб, яким Ви зможете визначити, який політики буде краще. Не переконав придбати будь політики, поки ви не повністю знайомі з усіма перевагами і недоліками, пов’язаної з конкретною політики.

Якщо ви і ваша сім’я живуть від зарплати до зарплати і не мають залишок коштів на кінець місяця, щоб врятувати, але ви хочете, щоб переконатися, що якщо щось трапиться з первинним годувальником інших членів сім’ї є гроші, як страхування, Потім внутрішній / міжнародний термін Життя ідеально підходить для вашої ситуації. Якщо ви не в цьому сценарії, грошової вартості страхування життя, ймовірно, добре підходить для ваших потреб. Будь ласка, зв’яжіться з нами нерухомості вулиці партнерів або проконсультуватися з фахівцем з фінансового планування.