внески медичного страхування для людей похилого віку для збільшення під реформу

Реформи охорони здоров’я законопроекти, прийняті комітетами Палати представників і Сенату мають істотні відмінності. Ці зміни повинні бути вироблені до прийняття остаточного законопроект подається в обох палатах Конгресу. В цілому, законопроект будинок є більш всеосяжним і дозволяє підвищити участь громадськості у забезпеченні американців, що мають медичну страховку. Групи за інтересами борються за перевагу в рахунку, яке безсумнівно, буде бачити скорочення бюджету до його вступу на загальному голосуванні. На жаль, літні американці з’являються страждати обидва законопроекти, у зв’язку з пропонованим правилами страхування, які дозволять страховим компаніям стягувати більш високі ставки залежно від віку. Багато бебі-бумерів в такій складній вікової групи: занадто молодий для Medicare, непропорційно страждають від звільнень у цій жахливій економіці (тому втрати страхових свого роботодавця), і часто маючи вже існуючих умов, які можуть перешкодити їх від покупки індивідуального медичного страхування взагалі. Тим не менш, яку версію реформи охорони здоров’я проходів матиме великі наслідки для людей старшого віку.

В даний час страхові компанії не обмежені в тому, скільки вони беруть літніх людей, коли андеррайтингу політики. У цьому зв’язку, або законопроект про реформу може розглядатися як поліпшення. Страховики буде дозволено 2-в-1 в співвідношенні ціни медичного страхування Відповідно до законопроекту, який пройшов освіти та праці та шляхи і засоби комітетів у Палаті представників. Це означає, що вони можуть стягувати середнього віку людини до вдвічі більше, ніж молода людина в подібних здоров’я. Фінансів Сенату і рахунок здоров’я комітетів дозволить страховим компаніям стягувати до чотирьох разів більше, щоб гарантувати, старше людини. Лобісти позов страхової галузі, що навіть Сенат слабкіше правил зашкодить їх прибутку та підвищення премій по всіх напрямах. Плани Америки торгової групи медичного страхування просуває 5-в-1 співвідношення, і деякі дослідження підтримати це. Ті, експерти стверджують, що страховики могли виправдати стягування старше, з підвищеним рівнем ризику пацієнтів до семи разів більше, ніж молодше, більш високий ризик пацієнта. У середньому, літні люди дійсно схильні споживати більше послуг охорони здоров’я, хворіють частіше, і частіше страждають від хронічних захворювань.

Навіть якщо вони працюють на роботодавця, який пропонує медичного страхування, людей середнього віку будуть як і раніше платити більш високі ставки медичного страхування. За різними оцінками, коливається від 40% до 83% американців в приватному секторі працюють в малому бізнесі. Компанії використанні більшості літніх працівників може заплатити 10-20% більше, щоб забезпечити медичне страхування, проходження витрати на працівників. Існує часто причиною цього, страховики, такі як Blue Cross Blue Shield виявили, що медичні вимоги збільшитися на 2% за кожний рік старша людина отримує. Оскільки приватні страховики воліють платити, як кілька претензій, можливо, робочої сили з більш високими середніми віками (у середині 40-х років і старше) менш привабливі ринки. Ця проблема з’єднання для малого бізнесу, відповідно до NPR. На відміну від великих компаній, підприємств з 1000 по співробітникам не вистачає історичні претензії даних для страхових компаній, щоб зробити більш справедливим судження. Вік (і стать) став детермінанти страхових внесків в результаті. Ні будинок, ні адреса Сенату цього питання.

Чому там, здається, конгресу угоду про допуск дискримінації за віком на ринку медичного страхування? Одним з основних пріоритетів цієї адміністрації є розширення охоплення медичним обслуговуванням, як багато американців, наскільки можливо. Незважаючи на перераховані вище недоліки в придбанні страховки, тільки 12,5% від 55 до 64-річних не мають медичної страховки. Хоча це значна цифра, вона блідне порівняно з 30% від 19 до 24 років, які не мають страховки. Приміщення занадто велику частину тягаря витрат на плечі молодих людей могли б зробити їх ще менш імовірно, щоб купити страховку здоров’я учнів. З іншого боку, все більше людей середнього віку є сім’я і побутової підтримки, якщо премії стали занадто високі, вони, можливо, доведеться скоротити інші предмети першої необхідності. Хоча зарядки літніх людей значно більше за медичне страхування підноситься як побічний ефект страхування більше американців, Бюджетне управління Конгресу виявили, що будинок мера (з більш строгих правил дискримінації за віком на ринку) має потенціал, щоб забезпечити 97% країні, в порівнянні з 94%, які будуть застраховані план Сенату.

Є багато змін вперед для реформи охорони здоров’я, обидві палати Конгресу повинні об’єднати свої рахунки в один, який буде представлений на всю Палату представників і Сенат. Немає сумнівів, що там буде тонни дискусій і поправки, що, коли прийде час. Сенатор-демократ Джон Керрі є одним Congressperson проти цих положень, він був процитований в Miami Herald заявивши, що “дозволяє страховикам стягувати літніх американців значно вищі страхові внески”, коли вони однаково здоровими “просто в силу свого віку є дискримінація в чистому вигляді? ». Як і очікувалося, ААП також виступає проти цих заходів і планів для лобіювання проти них. Що б не сталося, це нерозумно для бебі-бумерів відмовитися від свого медичного страхування. Премії можуть або не можуть зменшитися на літніх американців, але страждає серйозною медичною катастрофи в той час як незастрахованих може коштувати ще більше.

(Зображення: Moomettesgram під CC 2.0)