власників автопарків вимагають флоту страхування

Якщо ви є власником кількох автомобілів, то вам буде потрібно флот страхування, який є таким же, як особисте страхування транспортного засобу та обкладинки для пошкодження, травми або крадіжки – за винятком того, що вона охоплює весь флот під тієї ж політики. Найбільш поширеними видами флоту страхування доступні для міні-флотів, таксопарків, особистий автомобіль і флотів перевезення флоту.

Дивлячись на високо конкурентному ринку в ці дні, це дуже ймовірно, що ви легко зможете отримати політика, яка підходить вам найкраще, тому що компанії продовжують постійно переглядають свою політику, щоб зробити їх краще, ніж інші.

Є багато компаній, які б страхові налаштувати свій флот страховий поліс, щоб охопити всі ваші транспортні засоби. Для того, щоб зробити це, кількість транспортних засобів в вашому флоті повинна бути більш ніж на вказаний номер. Це число коливається від однієї компанії до іншої, відповідно до їх власною політикою.

Одна річ, яка може бути дуже корисною для власник парку є прийняття системи управління ризиками, в яких певні кроки можна почати, щоб зменшити претензії – ця система зробить ваші премії нижче. Деякі з найбільш ефективних заходів запропонованих флоту фахівці купити транспортні засоби, які мають хорошу продуктивність і безпечні, транспортні засоби повинні бути збережені у відповідності з графіком, пристрої безпеки повинні бути перевірені і регулярно оновлюється, до призначення водія він повинен бути оцінений для його право звертатися з транспортним засобом у правильній манері, водій повинен бути введений правильно з інструментом, за допомогою довідника, водій повинні контролюватися для продуктивності, водії можуть також навчатися у разі потреби під час їх роботи. Якщо аварія відбувається з вини водія, то він повинен бути притягнутий до відповідальності, так що помилка не повторюється.

Деякі компанії надають Вам страхування небезпечних товарів і грін-карти разом з вашим флотом страхування. Ви можете скористатися страхування небезпечних товарів, якщо ви перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом. Зелена карта являє собою механізм, що надається для вас, якщо ви збираєтеся за кордон. Ця зелена карта застосовується в деяких країнах у відповідності з політикою компанії.

Крім забезпечення покриття для певних втрат внаслідок аварій, крадіжок, шторми, вандалізм, пожежі і т.д., компанії надають багато інших переваг з флотом страхування. Деякі з цих переваг може бути буксирування, аварійний ремонт, відновлення і повернення транспортного засобу після крадіжки, витрат на наймання після крадіжки, заміна замків і ключів, прибирання сміття та багато іншого. Тим не менш, є певні межі цих додаткових переваг, і ви повинні мати права, критерії згадується в різних розділах “Заява про розкриття”. Додаткові переваги та критерії варіюватися від однієї компанії до іншої. Настійно рекомендується, щоб Ви уважно прочитайте цей документ і зрозуміти умови.

Найголовніша перевага флоту страхування є те, що ви врятовані від вартості і великі клопоту того, ряд політичних і оновлення дати кораблі у вашому флоті. Деякі інші переваги включають в себе плавність і ефективність процедури, коли робиться заява, в порівнянні з іншими страхування.

Одним з недоліків Дата поновлення однаковим для всього парку є те, що вам доведеться заплатити премію все відразу, які можуть погано вплинути на ваші грошові потоки.