власники малого бізнесу – переконатися, що ваші субпідрядники несуть свої власні страхові поліси

Якщо ви стикаєтеся претензії, пов’язані з роботою зроблено вашим субпідрядником, ви не хочете дізнатися, занадто пізно, що ваш страховий поліс не буде платити. Якщо ви наймаєте незалежних підрядників, він платить, щоб знати заздалегідь, чи буде ваша бізнес-політики страхування забезпечують покриття для них, або роботу, яку вони роблять.

спільної відповідальності

Якщо ви носите страхування цивільної відповідальності для вашої компанії, окремо або як частина політики власника бізнесу або ВОР, ви можете припустити, що будь-яке тілесне ушкодження або матеріальний збиток за участю будь-яку роботу вашої компанії будуть охоплені. Але якщо ця робота виконується субпідрядником від вашого імені, будьте обережні: він не може бути.

У політиці, пропоновані деякими страхових компаній, збиток, заподіяний вашої незалежним підрядником, представляючи вашу компанію на роботу виключені зі свого загального покриття відповідальності. Так, якщо ваш субпідрядник випадково упускає сервер вашого клієнта, клієнт може піти після субпідрядником за завдану шкоду. Але якщо це не вдається, ти той, хто буде нести фінансову відповідальність.

Ось чому багато невеликі компанії не буде працювати з субпідрядниками, якщо вони не несуть свої власні страхування загальногромадянської відповідальності. Як ви можете переконатися, що ваш субпідрядник застраховані? По-перше, вона вимагає у своєму договорі. По-друге, попросіть, щоб побачити доказ покриття, як правило, у вигляді страхове свідоцтво. Це також гарна ідея, щоб вимагати, щоб ваші субпідрядника назва вашої компанії в якості “додаткової гарантії” на їх загальну політику відповідальності. Коли ви додатково застрахованої, ваша компанія захищена політикою субпідрядника, так само, як вони. Таким чином, якщо ви подали до суду в результаті пошкодження субпідрядником причин, страхової компанії субпідрядника необхідні для покриття вашої компанії для заявки.

Ви незалежного підрядника? Натисніть тут, щоб подивитися зразки страхування відповідальності цитуючи

Там ще одна вагома причина, чому ви хочете, щоб ваші субпідрядники повинні бути застраховані: Якщо ваші власні загальні відповідальності перевізника визначає, що ви використовуєте незастрахованих субпідрядника, перевізник часто має право вважати, що субпідрядник частиною вашої компанії і підвищити вашу премію відповідно. Саме так – навіть якщо там не претензії, ви можете застрягти платити за загальне страхування цивільної відповідальності вашого субпідрядника повинні були в першу чергу.

компенсації працівникам

Компенсації працівникам страхування покриває співробітників медичних та інвалідності витрат, пов’язаних з роботою захворювань і травм. Багато вимагають від держав-компенсаційні виплати працівникам страхування W2 для співробітників, але деякі держави можуть також вимагати, щоб ви покриваєте ваші незастрахованих 1099 підрядників. Так що будьте впевнені, що ви знайомі з законами держави (держав), де ви і ваші клієнти роблять бізнес, і попросіть вашого агента або брокера для пояснень, якщо вам це потрібно.

Незалежно від того державного права, це завжди гарна ідея, щоб вимагати, щоб ваші субпідрядників виконувати компенсацію страхування робітників. Чому? Тому що якщо ваш субпідрядник не поширюється і на робочому травм відбувається, ви можете бути притягнуті до матеріальної відповідальності.

Припустимо, ви приносите в субпідрядником якого працівник страждає травмою спини, а на сайті клієнта. Субпідрядником компанії незастрахованих – але це не зупинить працівника від відшкодування збитку. Коли він не отримує компенсацію від свого роботодавця, ваша компанія є наступним логічним куди звернутися. І якщо ви не платите внески, щоб покрити підрядниками, він не можуть бути покриті страховими оціночного ваших робочих, так що ви можете бути або платити його медичні рахунки зі своєї кишені, або дивитися на тяжбу.

Як і страхування загальногромадянської відповідальності, ви можете вимагати, у вашому контракті, що незалежні підрядники нести оціночного страхування робітників. Крім того, ви можете додати співробітників субпідрядника на власну політику, а потім передати видатки на субпідрядників, як частина вашого угоди.

професійної відповідальності / помилки та упущення

Багато клієнтів зажадають від вас нести помилки і пропуски страхування, про всяк випадок ви робите помилку на роботі варто їм грошей. Вони хочуть бути впевнені, що ви в змозі компенсувати їх у разі фінансових втрат, викликаних помилкою вашої компанії. Чи так людина, яка робить помилку, є співробітником або незалежним підрядником, ви хочете бути впевнені, що ви покриті E & O страхування.

При покупці професійної відповідальності політики, зверніть увагу на положення, які захистити вашу компанію від претензій, пов’язаних з роботою, виконаною субпідрядників від вашого імені. Але, майте на увазі, що в багатьох випадках, ваші професійні політики відповідальності тільки захистить Вашу компанію, так що якщо вас і вашого субпідрядника подали до суду, Субпідрядник несе відповідальність за їх власні витрати на захист. Ось чому це мудро для всіх субпідрядників, щоб нести їх власні E & O політики, а також – і ви можете легко вимагати, щоб вони, включивши його у вашому контракті і просять доказ покриття.

Пам’ятайте – Ваш клієнт може подати позов місяців або навіть років після того, як ви і ваш підрядник завершила роботу, так що не забудьте зберегти ваші професійні покриття відповідальності активної, поки ви знаходитесь в бізнесі. Тому що помилки і пропуски страхування видається на “претензії виробництва” основі, ви обоє повинні підтримувати безперервне покриття для забезпечення захисту.