вкрадених автомобілів оподаткування

Уряд збільшення до £ 150 на податок, пов’язаний з повернення викрадених і розбитих автомобілів, буде штовхати машину страхові внески для більшості автомобілістів.

Це несприятливий подорожчання мільйонів страхових премій автомобіліста також поставляється з додатковим законопроект 20 фунтів стерлінгів на день, якщо поліція повинні зберігати образити автомобілів. Motoring влади та групи визнали, що навіть якщо водії стверджували назад збори від своїх страхових компаній, вони все одно вважають, що вартість буде пришиті свої щорічні рахунки. Тим не менш, в результаті збільшення кількості автомобілів в даний час відмовилися на дорогах, на шкоду іншим автомобілістам, посадові особи вважають, що звинувачення є суттєвими.

Фіксована плата за відновлення та зберігання транспортних засобів, також стикається з 45%-ве зростання у зв’язку з наслідками інфляції, внаслідок чого 150 £ податку. Крім того, вартість відновлення HGV може бути стільки, скільки 9000 фунтів стерлінгів, у той час як автомобілі і мотоцикли за межами Лондона орбітальної стягується в 15 £ і ті, які мають бути збережена в M25 буде коштувати £ 20. Ці видатки здійснюються на підставі дозволу поліції як спосіб орієнтації водіїв, які незаконно парку, небезпечно або призвести до обструкції. Офіцерам дозволено буксирувати цих транспортних засобів у бік і потім стягувати плату за відновлення та зберігання.

Якщо автомобіліст якого автомобіль був вкрадений в перший день, поки він чи вона поїхала у двотижневу відпустку, вони будуть стикатися з рахунком за стільки, скільки £ 430, з 150 £ для відновлення і до £ 280 для зберігання по їх поверненню. Типовий рахунок страхування зросла до £ 550, а вартість лавіруючи на незастрахованих водієві середня премія є додатковою £ 30, у той час як ціна на молодих водіїв може бути стільки, скільки 2000 фунтів стерлінгів. Урядова спекуляцією, що займаються застосуванням цієї непотрібної податку стелс показує, як громадськість страждають від політики, яка покарати автомобіліста якого автомобіль був вкрадений, а не надання підтримки в екземплярі. Крім того, поліцейські сили за контрактом повернення викрадених або кинуті транспортні засоби, щоб приватні фірми, яка є просто збільшення витрат, які мимовільним автомобілісти будуть змушені розщедритися. Тим не менше, більшість людей буде платити надмірно надлишкової політики зі страху втратити їх немає претензій бонус. Хоча всі зацікавлені сторони, власника транспортного засобу, поліція і страхова компанія, отримати вигоду з автомобіля на буксирі в безпеці, єдиною стороною, яка залишається з повної вартості цієї послуги, це людина, чия машина була вкрадена в першу чергу.

Близько 230 000 автомобілів були вкрадені з кожним роком тільки половину цієї кількості повертається до своїх власників, тому мільйони водіїв, не кажучи вже про їх страхових компаній, будуть страждати від щорічних витрат, понесених в результаті. Це молоді водії, особливо від студентів в університеті живемо, в більшості випадків і, отже, доступними небезпечні райони в містах, таких як Манчестер, Ліверпуль, Лідс і Лондона, які, ймовірно, становлять найбільшу загрозу для інших водіїв, якщо в аварії з їх, оскільки вони не можуть бути в змозі надати адекватну політику для покриття проти всі випадки.