ви фрілансер отримати insured_

Коли ви працюєте в якості фрілансера, ви не тільки думають про замовлення ви повинні керувати Y робити. Там в питанні удару ваш розум день у день: як у світі я можу отримати медичну страховку?

Звичайно, це займе якийсь час, і ви будете мати, щоб зробити деякі дослідження, для того, щоб прийти в себе політику в галузі охорони здоров’я охоплення. Як і будь-яке інше важливе рішення, ви будете мати, щоб вивчити ваші варіанти ретельно, вибираючи план, який найкраще підходить вашої і вашої родини потреб.

Однак, фрілансери може зайняти один з декількох способів, коли намагаються отримати страховий захист свого здоров’я.

1. см. незалежних агентів

Шукайте і придбати котирування медичного страхування за допомогою незалежних агентів. Ви, можливо, забажає почати з агентами з вашому районі, так що ви можете бути впевнені у своїх здібностях і, можливо, навіть отримати відповіді на всі ваші запитання в одному засіданні.

Ви можете використовувати Інтернет альтернативно. Курс котирування легко доступні в Інтернеті. Ця опція дозволяє вам досліджувати багато планів всі разом. Один з найбільш повних місць, щоб почати пошук за допомогою для постачальника є Національна асоціація страховиків охорони здоров’я.

2. розглянути питання про приєднання групи

Якщо ви приєднаєтеся до письменницької гільдії або об’єднання або асоціації незалежних підрядників, розкриються деякі можливості страхова група для вас.

Наприклад, Національна Спілка письменників Простягає певні опції (у Канаді це Спілка письменників Канада).

Іншою альтернативою є Національна асоціація для самозайнятих, що простягає безкоштовні котирування для своїх членів. Деякі також радять приєднання AvantGuild на медіа Бістро. Ви можете також розглянути Гільдії автора – він пропонує зменшити страхування видається авторів у вибраних державах.

3. загляньте всередину високих ризиків басейнів

Багато держав пропонують високий ризик здоров’ю басейни страхового поліса для людей, не підходить для покриття через роботодавця, або не може отримати їх самих страхових ніде. Це також може бути альтернативою для людей, які не можуть придбати страховий через їх раніше існуючих умов або інших ризиків. У випадку, якщо ви були прийнятні для переваги CONRA через роботодавця, що вам може знадобитися для виконання цієї політики, перш ніж ви прийнятним для державних високого ризику басейни. Ви можете отримати більше інформації про високі страхування ризику на ресурсний центр медичного страхування.

4. Візьміть COBRA покриття на рахунку

COBRA є федеральний ордер, який вимагає вашого боса, щоб пропонувати вам додаткове освітлення здоров’я, зір і стоматологічної допомоги, яку ви придбали в той час як з ними найняла на колективному швидкістю, що бос отримав для вас. Період часу COBRA охоплення становить 18 до 36 місяців залежно від декількох факторів. Хоча це іноді дорогі, іноді це може виявитися дуже і коштують не так багато, як деякі інші плани страхування. Якщо ви хочете стати фрілансером і залишають ваш повний робочий день, це може бути гарною можливістю, тому поговоріть з роботодавцем з цього приводу.

До речі, як американський народ, що приділяє велику увагу медичного страхування, є деякі нові і абсолютно приголомшливою розробки для незалежних підрядників і фрілансерів, які виглядають на страхування. Так що будьте впевнені, щоб отримати собі знайомі з новими розробками в COBRA охоплення і охоплення страхової групи.