ви повинні придбати орендарів страхового покриття

Ви неясно, якщо Ви повинні купити орендарів страхування? Ви намагаєтеся з’ясувати, чи варто щомісячна плата? Ви будете раді дізнатися, що купують орендарів страхування в Інтернеті насправді досить економічні, особливо коли ви прийшли до розуміння, як знайти всі знижки і зниження цін ви можете претендувати на. У дійсності, премії орендарів страхування може коштувати менше $ 15 кожен місяць, в залежності від того, де ви живете і скільки ваша особиста власність коштуватиме замінити. І покриття буде набагато переважають невеликі премії, як правило, ви повинні викласти якщо катастрофа була для удару.

Хоча цілком можливо, що ви в кінцевому підсумку обстрілу з премій з місяця в місяць в той час як ніколи не подачі позову, це гарне почуття, щоб зрозуміти, що ви повністю захищені, якщо непередбачені відбувається. І хоча більшість орендарів ніколи не покласти в претензії, коли настане катастрофа, заспокоїлися вони вирішили отримати покриття. Багато людей не розуміють, як багато вони володіють цінностями, поки вони не втратять їх усіх.

Якщо ви орендар, а не орендодавець шанси проти вас з самого початку. Оренда будинку обікрали набагато частіше, ніж властивості, які належать так, у орендаря є велика небезпека втрати. І велика кількість орендарів не визнають, наскільки їх особиста власність дійсно варто. Коли ви складете вартість заміни для вашого телевізора, електроніка, ноутбуки, ювелірні вироби, одяг та інші цінні предмети, ви можете дуже добре бути вражений, коли вартість досягне $ 10000, $ 15000, або навіть більше. Якщо ваш будинок пограбували у вас буде три варіанти: один, ви провели кілька доларів на місяць на страховий захист орендаря і всі ваші особисті речі замінені. Два, ви вирішили не купувати страховку і викласти $ 10000 або більше, щоб відновити своє майно. І по-третє, ви можете вибрати, щоб не купувати страховку, а не замінити вашу власність після того, як був вкрадений. Це ваш вибір.

Є безліч способів втратити або пошкодити майно; пограбування не є єдиною причиною. Вогонь може швидко і часто повністю знести все, що у вас є. Даху, що протікає може в кінцевому підсумку повені весь ваш будинок або квартиру, знищення чи пошкодження меблів, електроніки, одягу та інших особистих речей. Електричний імпульс може зіпсувати дороге комп’ютерне обладнання.

На додаток до раніше обговорювалися причини втрати або пошкодження є й інші причини, чому покупка орендарів страхування хороший план. Якщо людина перебуває у вашому будинку і отримує травму ви можете втратити всі свої активи в позові. Це де страхування цивільної відповідальності є виправданим. Приватне страхування цивільної відповідальності може захистити свої активи в разі судового процесу. Без цього виду страхування захисту ви можете дуже добре в кінцевому підсумку втратити своє майно, гроші у вашому ощадному рахунку, акції, облігації та інші активи.

Орендарі страхування також можуть покривати витрати, якщо ви повинні звільнити свій оренда квартир і зупинятися десь в іншому протягом тривалого періоду часу. Якщо повінь або землетрус повинен пошкодити ваш будинок, ви, можливо, потрібно, щоб вийти в той час як ремонт зроблений. Пошкодження проводки в будинку може стати причиною пожежі, пошкодження або знищення Вашої квартири або будинку, що призводить до необхідності знаходитися десь в той час як відновлення робиться. Якщо ви застраховані відповідним ви можете бути забезпечений грошима на житло і витрати на проживання в той час як ви знаходитесь поза вашого будинку.

Для тривіального суму грошових коштів, необхідних для отримання орендарів страхування як правило, варто витрат. Все це займає одиночному несправних електричних проводів, жодного питання сантехніка, одна даху, що протікає, жодного брейк-в, або одна інший раптова криза, щоб стерти все своє майно, заощадження, і багато іншого. У більшості людей є важливіші справи, з $ 10 000, чим замінити їх незастрахованих володінь. За невелику щомісячну витратах ви можете розслабитися, знаючи, що ви повністю захищені, якщо катастрофа відбудеться.