ви охоплені і не розуміють цього

Аманда була 42, коли вона отримала погані новини, що у неї рак яєчників.

Жінка Західний Йоркшир отримали хіміотерапію після постановки діагнозу, але Аманда стала однією з невдалих. У неї була погана реакція на хіміотерапію, і через це вона була не в змозі працювати.

Тому, коли податковий законопроект надійшли в поштове за велику суму грошей, повторно заставного її будинку відчував, що потрібно робити. Будівля суспільства, з яким у неї були іпотечні попросив її взяти з собою свої папери зі страхування життя за підтримки іпотеки додатки.

Але, до здивування Аманди, що вона думала, був поліс страхування життя, насправді страхування критичних захворювань, а не. Вона була виплатити £ 80 на місяць протягом двох окремих страхових полісів з шотландським Резервного і Норвіч союз і не мав ні найменшого поняття, що ці два політики закрила для критичних захворювань.

В результаті, стверджує Аманда тому приголомшливі £ 100,000, яка приділяється не тільки податковий вексель, але їй іпотечних, а також.

Багато хто з нас не отримав жодного уявлення про точну суму ми платимо по страхуванню кожного року або деталі того, що ми насправді покриті за. Ми не тільки приголомшений, дізнавшись, що ми насправді покриті протягом більше, ніж ми насправді розуміємо, але що ми подвоєння, заплативши за різні види страхування, які фактично покривають те ж саме.

Ви побачите, що це такі області, як втрату доходу, витрати на юридичні послуги, крадіжки і смерті, яка найчастіше люди закінчити платити двічі, коли немає ніякої необхідності – в основному, тому що вони не уважно прочитати страховий поліс або тому, що вона має було так, що деякі страхові була поставлена ​​на деякі політики в якості додаткового бонусу.

У нещодавно випущеному Огляд фінансового регулювання і нагляду, він показує, що політика страхування автомобіля також поставляються з додаванням додаткових послуг, як відновлення пробою і легальним прикриттям рахунок. Плата за ці додаткові послуги, коли ви не хочете, щоб вони це легко зробити помилку, за даними опитування, тому що ви насправді потрібно фізично зателефонувати в страхову фірму і сказати персоналу, що ви не хочете, щоб вони, перш ніж ці “Параметри” є видалені з вашої угоди.

Візьміть постійне медичне страхування (PMI), наприклад. Багато аспектів цієї політики охоплювати вас за те, що колись Оплата страхового захисту охоплює вас за. Але деякі люди розуміють це і тому вони беруть і інше.

Фінансовий омбудсмен дуже обізнані про ситуацію навколо дублювання страхування. Вони кажуть, що “люди часто не розуміють, поки вони не роблять стверджують, що вони платили за політику, яка, дуже мало, якщо такі є, вигода”.

Погляньте на ваше страхування критичних захворювань, так як це є однією з областей, в якій ви іноді отримуєте кришку від Вашого роботодавця. Дізнайтеся, чи є у вас цей вид страхування з вашою роботою, перш ніж зробити покупку на цю політику. Зробіть те ж саме зі страхуванням життя, тому, що якщо у вас є схема компанія пенсію, страхування життя є те, що ви насправді не потрібно. У чому причина? Тому що більшість схем компанії пенсійні смерті при виконанні службових вигоди. Що це означає, що ви повинні померти, поки ви ще в той співробітник конкретної фірми, то великі, оподатковується виплата буде здійснена – платіж, який можна додати до чотирьох разів ваш річний оклад у момент вашої смерті, або більше .

Інші види страхування Вам не доведеться включає страхування мобільного телефону. Споживач спостерігачів скаже вам, це те, що часто марна трата грошей, тому що ви повинні заплатити перший £ 50 позову, і якщо у вас вже є страхування житла, страхування, що може надати вам деяку захист.

Інші включають в себе страхування автомобіля додаткові послуги, такі як легальне прикриття рахунок. Якщо ви є членом профспілки, то ви могли б деякі правові кришка в будь-якому випадку.

Деякі компанії намагаються змусити людей купувати страховку крадіжки. Марна трата грошей? Споживач сторожові пси так думаю, тому що якщо це має місце вашого ID крадіжці Ви відповідальні лише за перші 50 фунтів стерлінгів і велику частину часу банки готові відмовитися від обвинувачення.