ви знаєте, що ваша страхова містить

Коли маєш справу з планом медичного страхування, будь то новий або той, який ви вже придбали, конкретні формулювання його вміст може ввести в оману більшість людей. Всі ці положення, варіанти покриття та платежів має мало сенсу, якщо ви не страховий експерт. І це не так вже й рідкісні випадки, коли людина запитує, що ж їх політика забезпечити навіть після того, як він протягом деякого часу.

Не хвилюйтеся, ми тут, щоб допомогти вам. Нижче ви знайдете найбільш часто використовуваних медичного страхування термінів, які зустрічаються в будь-якому політики з коротким і всеосяжним поясненням, що допоможе вам зрозуміти ваш страховий поліс краще.

віднімається

Франшиза являє собою суму грошей, яку страхувальник повинен платити зі своєї кишені, перш ніж політики вигоди удар дюйма Ця сума, як правило, встановлюється на основі ранніх, а це означає, що певна частина або весь відрахування в поточному році ця сума буде оновлений в найближчі один. Деякі послуги, що надаються страховими полісами, такі як відвідування лікаря можна безкоштовно франшизи. Якщо у вас є члени сім’ї включені в вашу політику, зазвичай є окремі відмінності між індивідуальної та групової франшиза кількостях.

Спільне страхування (Со-платежі)

Сума грошей, яку ви повинні заплатити, за своїм розсудом, перш ніж ваша політика починає охоплюють ви на додаток до франшизи плану. Деякі плани зажадають тільки спільне страхування платежів за деякі види послуг, не вимагаючи, щоб ви платили франшизи.

марнотратний

Це загальний термін, що позначає всі платежі, які ви повинні зробити на вашому рахунку до охоплення політики ногами дюйма Це звичайно стосується франшизі, доплат і співстрахування. Говорячи про щорічні з власної кишені Максимальна Цей термін відноситься до загальної вартості страхового поліса протягом року за вирахуванням премій.

максимальний час життя

Цей термін відноситься до максимальною сумою грошей, яку ви можете отримати з вашої страхової політики в ході всього періоду її тривалості. Більшість планів медичного страхування мають окремі максимуми життя для індивідуальних і групових цілей так що будьте уважні при розгляді політики чи отримувати котирування медичного страхування.

Винятки

Як ви можете здогадатися, ці положення, що ваш план медичного страхування не покриває.

раніше існуючих умов

Це відноситься до всіх здоров’я умови, які були діагностовані з перед покупкою поліса. Деякі страхові компанії не будуть охоплювати такі умови, в той час як інші компанії. Дізнайтеся про це варіант, коли ви отримуєте котирування медичного страхування, особливо якщо у вас є певні проблеми зі здоров’ям ви хочете охопити.

Період очікування

Це період часу, коли клієнт буде чекати, перш ніж отримати ніякої вигоди від страхового поліса.

координація переваги

У разі, якщо страхувальник має джерелом покриття додаткової нинішній політиці вигоди, отриманої від усіх політик буде координуватися, щоб переконатися, що людина не отримує подвійного охоплення.

пільговий період

Період часу, починаючи з періоду після премії дати платежу, що людина ще в змозі оплатити, не ризикуючи політики вважатися недійсними.