ви економити досить використанні одиниць пенсійних фондів і політика

Від пайових інвестиційних фондів на депозитні рахунки і пожертвувань політики, південноафриканців є безліч економії транспортних засобів на вибір і все ж сувора реальність така, що ми не економимо достатньо. За даними південноафриканського заощаджень інститут (SASI) “у порівнянні з його однолітками, національний Південної Африки заощаджень і раніше похмурим. SASI далі говориться, що “Всесвітній економічний форум” 2011/12 Доповідь про глобальну конкурентоспроможність займає ПАР 72-й у світі за валовим національним еквіваленту норми заощаджень до 20% ВВП. Це далеко позаду країни БРІКС однолітками, як Китай, 2-е місце з економією дорівнює 54% від ВВП, Індія на 15-му з 34,7%, а Росії на 44-му з 24,7%. Як ви знаєте, якщо ви економите достатньо? Візьміть аркуш паперу, тишею далеко від сім’ї і розглянути кілька що, якщо сценарії.

Що, якщо сценарії допоможуть вам працювати, якщо ваші фінанси будуть стояти до гіршому випадку фінансових сценаріїв, що життя могло кинути свій шлях. Розглянемо, наприклад, таке:

• Як довго ви і ваша сім’я зможе вижити, якщо ви або ваш партнер / чоловік були скорочені?
• Чи зможете ви платити за капітальний ремонт вашого автомобіля, не дістаючи вашої кредитної картки?
• Якщо член сім’ї захворів, ваші заощадження б бути в змозі оплатити будь-які медичні витрати, не поширюється на медичну допомогу?
• Чи можете ви дозволити собі відправити своїх дітей до університету чи коледжу?
• Ви були б в змозі дозволити собі страхування надлишок, якщо ваш автомобіль був пошкоджений або вкрадений?
• Якщо один із сімейних домашніх тварин захворіли, ви були б у змозі сплатити рахунки ветеринара зі своїх заощаджень?

Ваші відповіді на ці питання повинна дати вам деяке уявлення про те, ви економите достатньо грошей кожен місяць, і якщо у вас є достатньо грошей, сховав для надзвичайних ситуацій.

Там немає золотого правила, скільки ви повинні будете економити кожен місяць. Це залежить від вашого віку, свої фінансові зобов’язання, і ваш дохід. Експерти рекомендують зберегти принаймні 10% від вашого щомісячного доходу, але ми рекомендуємо вам звернутися до фінансового консультанта для розрахунку Вашого особистого заощадження.

Незалежно від того, що ваш вік або дохід, ви повинні бути до економії:

• надзвичайний фонд: 3 – 6 місяців на суму витрат на проживання для покриття непередбачених витрат, як автомобіль і побутовий ремонт, медичні рахунки і скорочення витрат. Не забудьте поповнити свій фонд як можна швидше, якщо ви змушені брати гроші з нього. Поговоріть з вашим фінансовим консультантом про те, як краще інвестувати свої резервний фонд. Пайові фонди є хорошим варіантом, як ви можете зняти гроші в будь-який час, без будь-яких штрафів.
• ваш вихід на пенсію: Як тільки ви накопичили надзвичайний фонд необхідно звернути увагу на ваші пенсійні заощадження. Знову ж ми рекомендуємо вам звернутися до вашого фінансового консультанта про те, скільки ви повинні будете економити і те, що інвестиційні інструменти ви повинні використовувати, наприклад вихід на пенсію або ренту резервного фонду.
• заощадження цілі: набір цілей економії і зберегти до них кожен місяць, наприклад, новий набір вітальні, свято за кордоном або плату за навчання в університетах.

Які були результати Вашої що, якщо сценарій? Ви економити достатньо кожен місяць? Якщо ні, зверніться до свого фінансового консультанту сьогодні і почати планування вашого фінансового майбутнього.