ви великий часу підприємець з невеликим медичним страхуванням бізнесу

Ви багато чули про здоров’я ощадних рахунків, яка почала свою популярність з 2004 року? Якщо ні, то прийшов час для Вас, щоб знати, що є існуючий малий бізнес план медичного страхування, що в кінцевому рахунку може піднятися до положення єдиний вибір власників малого бізнесу в найближчі кілька років.

Головною особливістю медичні ощадні рахунки, яка приваблює людей, які займаються малим бізнесом є його поєднання медичного страхування разом зі свого роду ощадний рахунок, який є податком на оплату медичних витрат. Те, що робить його більш привабливим є те, що є можливість для власників малого бізнесу, щоб забезпечити медичне страхування для своїх працівників.

Хоча ці бізнесмени скептично запропонувати невелике медичне страхування бізнесу, щоб їхні працівники в минулому через сприймається висока вартість страхового внеску, то тепер можна зробити це через медичні ощадні рахунки програми, створені для підприємців. Ці плани призначені для малих підприємств, які вже користуються велика кількість відрахування для цілей оподаткування.

Здоров’я ощадні рахунки прокласти шлях у забезпеченні власників та працівників мати медичну рахунками через податки перевагу без необхідності створення гнучкий рахунок видатків. Щоб претендувати на зарахування з урахуванням здоров’я заощадження, вона передбачає, що там повинен бути зарахований суму $ 1000 для приватних осіб і $ 2000 для кожної родини. Ці суми також може досягти $ 2500 франшизи для людини, і $ 5000 для кожної родини.

Сьогодні, поточний економічний спад гальмує мільйони американців, щоб продовжувати життя без медичних страхових полісів. Оскільки витрати премій безупинно рости швидше, ніж зарплати, він більше не є доступним для них, щоб підтримувати будь поліс страхування здоров’я. Багато людей залежать від медичного страхування, пропоновані роботодавцем в якості частини їх винагороду.

При пошуку роботи, більшість заявників надати ваги план медичного страхування, пропонованих компаніями, які вони вважають важливим фактором у пошуку роботи. З цією річчю на увазі, роботодавців залучити кваліфікованих співробітників, щоб залишитися довго з їх робочих місць шляхом надання їм малий бізнес медичного страхування вигоди.

Невеликі компанії хочуть, щоб переконатися, що їхні співробітники вчаться в плани охорони здоров’я за цінами в межах їх досяжності, що робить малий бізнес медичного страхування популярним для них. Невелика компанія зазвичай поширюється її вартості цей план серед всіх своїх співробітників, що робить його легше і доступним для оплати страхових внесків. У довгостроковій перспективі, співробітники мають можливість платити за більш низькі страхові внески, і в той же час, щоб вони могли мати медичне обслуговування за прийнятними цінами.

Ще однією привабливою особливістю малого бізнесу медичного страхування лежить на тому, що компанії можуть скористатися податкові відрахування на їх щорічних податкових декларацій. Це стало можливим, оскільки роботодавець внески для малого бізнесу медичного страхування повністю обкладається податком-відрахування. Співробітники також отримали користь з невеликого медичного страхування бізнесу, оскільки вона дає їм податкові пільги в їхні податки на заробітну плату.