виїзду за кордон документи

Якщо ви думаєте взяти автомобіль за кордоном, будь то ваші власні або той, який ви орендували дуже важливо, щоб ви переконаєтеся, у вас є всі права документацію в руки. Ви можете зажадати пред’явити документи на автомобіль ви їдете в будь-який час на ваших подорожах і ви могли бути оштрафовані, якщо у вас немає необхідних документів з Вами. Так що ж потрібно приймати? Якщо ви за кермом власного автомобіля в чужій країні, ви завжди повинні мати при собі повні водійські права з фотографією колегою карти.

Учнів-водіїв з попередньою ліцензії не може бути дозволено на дорогах в інших країнах, поки вони не пройшли повного тесту. Як водіння в іншому місці може бути досить складним завданням для тих, хто з повною ліцензією це не рекомендується робити це, поки Ви повністю не пройшли іспит з водіння і відчувати себе впевнено вирішувати іноземних доріг. Ви також повинні переконатися, що ви берете на себе оригінальний документ реєстрації транспортного засобу з вами, а також ваше страхування автотранспортних засобів сертифікатом. Це також гарна ідея, щоб тримати з собою паспорт, а при русі автомобіля ви за кордон у разі, якщо це потрібно. Є ряд країн, які вимагають провести міжнародне водійське посвідчення, а також ваші водійські права. Важливо, щоб ви перевірити до водіння автомобіля за кордоном чи ні це потрібно.

Ви можете звернутися за водіння міжнародне посвідчення водія на строк до трьох місяців, перш ніж покинути Великобританію і це триває протягом одного року. Треба також зазначити, що деякі країни можуть вимагати додаткові документи, особливо якщо ви їдете в інший автомобіль від автомобіля або мотоцикла. Перед поїздкою за кордон, це дуже важливо, що ви звернетеся до постачальника автострахування, щоб повідомити їм про ваші плани і переконайтеся, що ви застраховані для вашої поїздки. Ви часто вимагає страхова картка зеленого при прийнятті вашого автомобіля за кордоном, і це не буде автоматично включена в усі страхові поліси. Якщо ви орендуєте машину, щоб їхати за кордон, то рекомендується, що ви отримаєте копію вихідного документа реєстрації V5, а також лист від зареєстрованого власника якої вам дозволяється водити автомобіль. Якщо це не можливо, щоб отримати документ V5, то наступна краща документ є напрокат транспортний засіб сертифікат.

Це єдиний інший юридичний документ, який буде розглядатися, якщо у вас немає документів про реєстрацію транспортного засобу. Знову ж ви повинні мати доручення від власника про те, ваше право на керування автомобілем за кордоном. Поки це не обов’язкова ви можете розглянути можливість отримання розбивка покриття, який захищає вас для країн, які ви будете водіння дюйма Якщо ви робите пробою в чужій країні без кришки вона може бути дуже дорогим, щоб отримати ваш автомобіль фіксованого та назад на доріг. Будь ласка, пам’ятайте, що при прийнятті вашого автомобіля або прокат автомобіля за кордоном важливо, що у вас є всі документи, необхідні з вас, поки ви знаходитесь в автомобілі, і ви могли ризикувати великими штрафами, якщо ви не в змозі провести правильні документи.