витрачати менше в онлайн Автострахування ніколи не трапляється, дуже easy_

будь-який час, вам необхідно отримати авто страхування, останнє питання, що ви хочете зробити, це витратити багато часу і зусиль, щоб виглядати для приголомшливого постачальник страхування. ви повинні бути шукає всіляко, щоб заощадити гроші, ось кілька порад, які допоможуть вам у ваших пошуках копійки щипати.

1. потрібен час, щоб озирнутися – Не ходи з першою страховою компанією автомобільної ви знайдете. Тарифи призначені для страхування можуть бути самими конкуруючі, тому, коли ви не поспішайте, щоб ходити по магазинах навколо, ви будете винагороджені з зарядом зменшуватися.

Тільки двоє. поліпшити свою страхування франшизи – для тих, хто має більш високий страховий франшизи, ваш поточний щомісячних платежів буде зменшити. Ви не завжди повинні пройти через вашу страхову компанію, особливо для дрібних неприємностей зі старшим транспортного засобу або кліщі буфера з пошкодженням до $ 1, 000.

3. отримати обережність у випадку, якщо ваша машина стара і не коштує багато грошей, немає просто ніяких підстав, що ви повинні принести ціну на страховку для вашого автомобіля. ви повинні бути у великій аварії, ви не отримаєте нічого для вашого автомобіля, хоча, якщо врахувати той факт, що, що ви витрачаєте менше грошей з онлайн страхування авто, яке може покласти речі прямо в перспективі. Природно, ваші гроші, які ви зберегли можуть бути використані для покупки Вашого нового автомобіля надалі.

Деякі з них. Оглянувши автомобіль – нехай ваш автомобіль страхової компанії знати, якщо ваш автомобіль має велику безпеку характеристики, такі як занепокоєння автомобіля, а також, якщо ви використовуєте зимові шини, так як це може означати, що ви отримаєте кращу ціну. функції безпеки зменшують імовірність вашого автомобіля перебування втратили або навіть зруйновані, що забезпечує більш високий рівень захисту і впевненості для вас і вашої страхової компанії, яка може призвести до зниження ставок.

5. зібрати ваші політики – якщо ви йдете зі страховою компанією, яка пропонує кілька видів страхування, Ви можете бути в змозі купити нижчу ціну. Є багато страхових компаній, це дасть вам перерву на ваші витрати, якщо ви отримаєте всі ваші страхові через них. Страхування вашому будинку або квартирі разом з вашим автомобілем може заощадити вам гроші кожен рік.

Півдюжини. Припустимо, так що ви можете придбати – незалежно від того, скільки ви можете, що дорогий автомобіль, думати про всі пов’язаних з цим витрат. Здоровенний страхових виплат часто не тільки додаткові ціни, які ви будете нести. Розглянемо технічного обслуговування автотранспортних засобів, газу та страхування в рамках одного пакету. Так переглянути це дорогий автомобіль, якщо ви вийшли за покупками.

7. Повернутися назад до школи – Якщо ви взяли інструкція водія уроки, або, можливо, планують надходження в один guantee, що ваш автомобіль страхова компанія розуміє, що буде. Робити запити, про які Автошколи вони виявляють, щоб бути в змозі захистити знизилася плату. Це може допомогти вам заощадити багато грошей з плином часу.

8. Минуле послужний список – захист гарний запис водіння має першорядне значення, що буде забезпечення кращих страхових ціною. Якщо у вас були точки з ваших водійських прав у минулому, отримує більш низький відсоток, важче. Пунктів проти вашого дозволу, ймовірно, відновити більше 3-5 років, так що не лихо, але безпечно керувати автомобілем.

Автомобільне страхування може бути річ, яка, звичайно, дорого, але це дійсно не повинно бути. Якщо ви робите вашу домашню роботу і переконайтеся, що ви знаєте всі ваші факти, ви знайдете ви можете придбати збереженням пільгової ставки для вашої страховки. Це займе трохи часу, щоб подивитися, що страхова компанія будуть відповідає вашим потребам.