витрат на охорону здоров’я для державних службовців

Легко приймати чиюсь сторону і навіть сердитися, коли питання про медичних пільг піднімається. У всіх нас є своя думка залежно від наших робочих місць, скільки ми заплатили в різних планах, і чи можемо ми отримали якісну допомогу у разі потреби. Ми всі починаємо судячи системи, скільки це коштує нам, але, як тільки наше власне здоров’я не може або одне з нашої родини перебуває під загрозою, в центрі уваги негайно перемикається стандартним фактичного догляду доступні. Дійсно, як ми старіємо, і відчуваємо себе ковзання вниз по схилу в здоров’я “небезпечну зону”, Ми всі турбуватися про те, що станеться, якщо мастеринг удару захворювання. Оглядаючи США прямо зараз, ми бачимо, більшість держав справу з рекордним дефіцитом. Дійсно, ситуація, ймовірно, отримає набагато гірше, перш ніж вона стане краще, оскільки немає волі підвищувати податки в той час як ми залишаємося на краю падіння назад в рецесію. Тому більшість держав шукають шляхи, щоб урізати витрати. Немає більше «великого уряду». Одна очевидна мета в це користь для здоров’я працівників державного і місцевого управління. Ідея полягає в тому, щоб змусити співробітників взяти на себе більшу частку витрат на їх користь для здоров’я. Коннектикут, Кентуккі і Техас вже проштовхнув скорочень. Але Мічіган стикається з юридичними проблемами для свого плану відняти 3% від валової заробітної плати державних службовців. Це буде накопичуватися в цільовий фонд виплатити приблизно третину витрат на охорону здоров’я пенсіонерів. Є також судові позови в Нью-Джерсі складно збільшується до поточної відрахування. Інших держав з цікавістю спостерігають, щоб побачити, як ця тяганина видихався.

Навколо США, загальний розмір відповідальності буде більше, ніж 550 мільярдів доларів для медичних й інших не-пенсійних допомог, надаваних пенсіонерам. На поточних рівнях, уряди штатів підпадають лише близько 7% від цих витрат з грошей відкладіть в сторону. Всі інші платежі здійснюються з доходів. Цей підхід за принципом “живи по засобах« не-пенсійних витрат ставить серйозне напруження в бюджетній як витрати на охорону здоров’я продовжують рости. Існує виникають чорну діру, і нічого, крім передачі витрат на поточні державні службовці в якості опції за спроби підключити його. Незалежно від партійної, політики сперечаються всі державні службовці повинні сприяти до вартості своїх витрат на охорону здоров’я. Ті дні, коли вони могли б розраховувати на державні кошти пройшло. Причина такого підходу виходить від Верховного Суду, рішення якого розрізняють пенсії, які гарантовані і не пенсії, які не захищені.

Здається, що дні «безкоштовних» або в значній мірі субсидуються планів медичного страхування для державних службовців пройшли назавжди, якщо профспілки в Мічигані та Нью-Джерсі не може переважати. Вони сперечаються це незаконним одностороння зміна договору найму. До правило федеральні суди, гроші не віднімаються, але відбулася в проміжному рахунку. Якщо стану втрачати, гроші будуть повернуті. Чи не навіть держави можуть знайти дешеві медичного страхування в ці дні.