витрат медичного страхування для парити над наступне десятиліття

Валовий внутрішній продукт (ВВП) нації є ключовим показником її економіки. Протягом десятиліть, охорони здоров’я стає все більш дорогим – одночасно стати більший відсоток від ВВП США. Зростання витрат на охорону здоров’я, в тому числі про плани медичного страхування, випереджає загальне економічне зростання. Центр з Medicare і Medicaid Services пророкує, що ця тенденція збережеться і не слабшає протягом наступного десятиліття.

Зокрема, вважає, що CMS охорони здоров’я витрати складуть майже одна п’ята американської економіки до 2019 року. Сектора в даний час складає 17,3%, при цьому загальна сума витрат у розмірі 2,5 трильйона доларів. У наступному десятилітті, уряд Агентство вважає, що загальна сума витрат на охорону здоров’я складе більше $ 4 трлн. Це становить більше 6% в річному зростанні, порівняно з 4,3% зростання експерти очікують в економіці в цілому.

Чому це так важливо? Деякі експерти вважають, що збільшення витрат на охорону здоров’я – як приватні, так і державні – витісняє інші витрати. Гроші, які могли фінансуються малих підприємств, які створюють робочі місця, а не йде на оплату медичного страхування і ліки. Справедливості заради, медичні страхові компанії використовують багато людей, як і галузі охорони здоров’я в цілому. Тим не менш, багато хто вважає, що є кращі економічні інвестиції, тобто погашення дефіциту країни.

Якщо припустити, що статус-кво зберігається, і ніякого медичного страхування реформі проходить, витрати на охорону здоров’я на одну людину не збільшиться з $ 8000 в 2009 році до $ 13 300 в 2019 році. Слід визнати, що реформа охорони здоров’я загрожує своїми проблемами витрат. Чи не Прихильники всеосяжної реформи окремі медичного страхування, у тому числі президент Обама, безсумнівно, вказують на CMS «У пошуках, що Сполучені Штати як і раніше нація, яка проводить більшу частину на охорону здоров’я зі змішаними результатами. Деякі інші країни мають більш високу тривалість життя, витрачаючи менше. Тим часом, уряд та приватний сектор можуть краще зосередитися на конкуренції в глобальній економіці. Особи в кращому стані здоров’я також є більш ефективними працівниками та підприємцями.

Хоча витрати будуть продовжувати рости, це не значить, все більше людей будуть мати медичну страховку. Лікарі, лікарні, фармацевтичні компанії будуть стягувати більше за рахунок промисловості інфляції – залишаючи низької вартості медичного страхування все важче знайти. Більше 30 мільйонів осіб все ще був би незастрахованих в кінці цього десятиліття, і ще більший відсоток населення буде в човні, не керований державою медичні страхові програми, як Medicare і Medicaid страхування (чиї витрати, згідно з прогнозами, збільшиться) . З усіх боків цього питання, є життєздатні ідеї для зниження витрат. З жорстко регулюється медичного страхування валютних ринків і субсидій, які прагнуть стимулювати конкуренцію між медичними страховими компаніями, щоб медична реформа зловживання службовим становищем, що б зменшити потребу для лікарів проводити дорогого страхування і виконувати непотрібні діагностичні тести, щоб уникнути відповідальності, є потенційні рішення країни скрутного становища.

Виявляється, що зростання витрат на охорону здоров’я сповільнилося в минулому році. На жаль для багатьох, це не було у зв’язку із структурними змінами. Швидше, придбання групою медичних страхових полісів впали з звільнення співробітників в період економічного спаду. Звільнені працівники вже не в змозі дозволити собі премії за охоплення.