витрати і вигоди ОПЗ і ОПП

Коли страхові компанії збираються разом з юристами, в результаті політичних документів важко зрозуміти. Чи страховики нечесно? Ну, подумайте про маркетинг в цілому. Точка оголошення, як правило, продати вам продукт, перш ніж ви намагалися його. З їжею, ви можете побачити марки і вирішили спробувати. Кілька секунд потому, ви знаєте, подобається вам це чи ні. Неважливо, що обіцянки були зроблені, реальність швидко перевірити. Щось на зразок страховки, ви насправді купують політики сподівалися, що ви ніколи не доведеться відчути його. Давайте будемо чесними. Навіть при плані медичного обслуговування, ніхто не хоче отримати травму або захворіти. Так на відміну від їжі, немає швидкого тесту. Вам доведеться почекати, поки змушені через процедуру претензій. Тоді ви дізналися, що все жаргону насправді означає і чи можете ви отримали хорошу цінність. Так що, так, є деяка нечесність. Але, якщо ви дізнаєтеся трохи з жаргону, ви можете побачити, які плани працювати краще для вас.

Організація медичного обслуговування (ОМО) являє собою мережу лікарів і медиків служби. Вони, ймовірно, бути комерційними і шукають гарантованого обсягу бізнесу. Як група, вони укладають контракт зі страховою компанією, щоб продати свої послуги за фіксованими цінами для кожного процесу або процедури. Оскільки страховик пов’язує своє страхувальників до цієї мережі, обсяг бізнесу гарантується так, у свою чергу, узгоджені ціни нижче, ніж для окремих пацієнтів. Це трохи фаустівської угоді. Ви платите менше в якості премії, доплати є низькими і франшизи часто не потрібно. Але у вас немає реального контролю над якістю обслуговування ви отримуєте. Всі рішення приймаються на основі вашого лікуючого лікаря. Ви можете попросити зокрема рефералів, але лікуючий лікар завжди залишається останнє слово. Гірше того, всі лікарі в мережі мати квоту зустрітися. Це тому, як виробнича лінія на заводі. Ви стоїте в черзі до лікаря протягом мінімального часу, мають стандартне лікування дав вам і тоді ви відсутні. Це дешево, але базову медичну допомогу.

Організація бажаних постачальників (ПФО) також вважає, що створення мережі, що контракти зі страховими компаніями, але це більш гнучкий угоди. Ви платите більше в якості премії, доплати, як правило, вище, ви платите за більше ваших власних препаратів, і є франшиз. Але ви маєте право обирати, які лікарі, щоб побачити, які об’єкти і у використанні. Люди, які вважають за краще розглядати як людини і мають додаткові гроші для Обираю ПФО. Справді, якщо ви хочете звернутися до лікаря за межами мережі, це дозволено, і ви можете вимагати до стандартного розміру оплати послуг мережевих лікаря. Таким чином, ви або заощадити гроші або оплатити додаткову суму з власної кишені.

Вибір між ОПЗ і ПФО зводиться до того, що ви можете собі дозволити, і рівень персонального обслуговування Ви надаєте перевагу. Котирування медичного страхування в приватному секторі включають в себе обидва варіанти. Такий же вибір повинен бути зроблений в планах пропонуються багатьма роботодавцями. Це означає, що читання планів, щоб побачити, що кожен охоплює. Завжди отримати максимальну кількість котирування медичного страхування, перш ніж купити.