витрати страхового бізнесу, не зрізати кути.

Коли ми йдемо в бізнес для себе, або купити вже існуючий бізнес або розпочати свій бізнес з нуля, як правило, тому, що у нас є талант або це наша торгівля. Це частина бізнесу ми знаємо дуже добре. Є багато областей, ми опинимося не знаючи всі тонкощі і важливі одній з цих областей є страховий бізнес. Важливо також, щоб не зрізати кути з вашими цінами страховий бізнес.

Страхування бізнесу для малих і середніх підприємств може бути як мінне поле, але ви повинні знати, що ви маєте право кришку так, щоб усіх областей вашого бізнесу достатньо захищені. Існує страхуванням такого розміру бізнесу звану політикою власників бізнесу або ПБ.

Цей вид страхування пакет поєднує в собі захист для всіх основних майна та відповідальності ризики ви можете зіткнутися в одному пакеті. Звичайно, ви можете отримати всі ці кришки окремо, якщо хочете. Бізнес-пакети страхування були розроблені для малого та середнього бізнесу, які були подібні ризики. Великі компанії, як правило, налаштувати свою політику у відповідності зі своїми обставинами.

Страховий бізнес пакети для малого бізнесу, включатиме: –

1. Страховий захист майна, яке включало будівлі (якщо Ви володієте ними, якщо Ви орендуєте приміщення, то власник будівлі здійснює цей вид страхування) і зміст, це включає в себе обладнання і пристосування ви встановили для настройки бізнес і вам потрібно буде переконатися, що про фондовий у вас на руках. Бізнес несе основний капітал зазвичай, тому, вам буде запропоновано призначити значення. Якщо у вас є пікові періоди, як і свято торгівлі, де ви несете додаткові акції, то це значення, яке ви повинні призначити, а лиха не вибирають звичайний час торгової вдарити.

2. Страхування припинення підприємницької діяльності, це покриває будь-які втрати доходів, що результати від речі, як пожежа чи інших катастроф, порушувати роботу бізнесу. Це також може покривати будь-які витрати для вас того, щоб запустити свій бізнес від тимчасових приміщеннях.

3. Відповідальність захисту, це покриє ваш бізнес юридичну відповідальність за будь-яку шкоду, заподіяну будь-якій Вами або Вашим співробітникам під час роботи вашого бізнесу. Такі речі, як нанесення шкоди людям або майну в результаті дефектної продукції або послуг та несправних установок.

Чого не покривається цим типом бізнес-пакети страхування професійної відповідальності, компенсації працівникові, здоров’ю або страхування з непрацездатності та автострахування. Окремі політики, необхідних для покриття цих.

Коли ви перебуваєте в бізнесі, мають незалежний страховий агент або брокер може бути дуже вигідним. Знайомство з цією людиною і їх знайомство з вами і вашим потребам для вашого бізнесу страхування, займе так багато тиску від вас і як це їх справа знати сфері страхування, то вони будуть переконатися, що ви маєте право охоплення. Є області, ви не можете думати, що необхідність покриття

Вам потрібно буде зберегти свій бізнес страхового брокера інформується про будь-які зміни у своєму бізнесі, як розширення, скорочення, великих покупок, в якій зайнято більше співробітників або скорочення персоналу або ви можете змінити своє приміщення. Це буде гарантувати, у вас є право страхування відповідно до ваших потреб.

Запитайте про більш високі франшизи. Ви можете заощадити на страхової премії, обравши сплачувати вищі франшизи, тим вище цей показник, тим менше ви платите. Залежно від обставин це може бути помилкова економія, тому переконайтеся, що ви розумієте, що ваш брокер говорить вам про цю області політики.

Там можуть бути й інші способи зменшити ваші премії теж, так що слідувати рекомендаціям вашого страховика для безпеки праці та лиха препаратів.

Важливо те, щоб отримати право страхового бізнесу за розумною ціною і за право охоплення так у вас є всі захисту вам потрібно.