витрати на страхування і як зменшити їх

Якщо ви думаєте про вирубку ваші витрати на страхування, то ви, безумовно, повинні покласти в деяких зусиль. Вам доведеться вивчити всі можливі варіанти і ресурси, якщо ви хочете, щоб заощадити гроші на страхування. Ось кілька способів скорочення витрат і економії грошей:

1. Отримайте стільки котирування якнайдалі від декількох страхових компаній або агентів. Це допоможе вам вирішити, яка компанія буде найбільш економічно життєздатним для вас. Це кращий спосіб, щоб скоротити витрати, тому що є багато компаній, що конкурують один з одним за свої гроші, так що скористатися цієї конкуренції, щоб отримати кращі страхових послуг.

2. Бажано, щоб ваш автомобіль, будинок або здоров’ю застрахованої від однієї страхової компанії. Якщо ви виберете для різних компаній, щоб задовольнити ваші різні потреби страхування, вона виявиться дуже дорогою. При виборі однієї компанії, є ймовірність, що ви отримаєте спеціальні знижки поряд з більш низької ставки страхових внесків.

3. Намагайтеся уникати подвійного покриття, коли ви отримаєте ваш автомобіль або будинку застраховані. Якщо ви живете в оренду, вам не потрібно отримати будинок застрахований, а власник буде охоплювати це.

4. Перед покупкою будь-якого страхового поліса вам рекомендується оцінити ваші потреби в цій політиці. Ви можете скоротити вартість страхового поліса, якщо ваші потреби мінімальні. Наприклад, ви можете взяти простий поліс страхування життя, якщо у вас немає сім’ї залежить від вас, і є достатньо ресурсів, з вами, щоб піклуватися про будь особистих або ділових боргу після вашої смерті. Таким чином, вибрати відповідну політику, стежити за вашими потребами.

5. Звертайте увагу на різні дисконтні пропозиції страхових компаній надають. Якщо ви хочете поліс страхування життя, ви можете скористатися знижками, які даються людям з хорошим здоров’ям. Якщо ви здорові і не курите, вам буде краще для знижки на поліси страхування життя. Використовувати різні заходи щодо забезпечення безпеки у вашому домі, тому що ви можете отримати знижку на страхування житла.

6. Ви можете скоротити витрати на страхування, скоротивши приплив грошей, витрачений на обробку страхування. Наприклад, ви можете зробити щорічних платежів, що буде знижувати адміністративні витрати.

7. Відвідайте професійний знижки, які пропонуються різними професійними асоціаціями.

8. Ви також можете скоротити витрати на страхування з оплати рахунків в часі і підтримки гарною кредитною історією. Наприклад, страхові компанії встановлювати ціни на політику страхування житла залежно від виду кредитної історії своїх клієнтів тримати.

Пам’ятайте, що при придбанні страхових полісів для вашого автомобіля або будинку, ви робите вид інвестицій. Це не повинно розглядатися як порожня трата грошей і ресурсів, оскільки ці інвестиції захистять ваші інвестиції інших теж. Будь нещасливого події можуть мати місце у вашому житті несподіваним чином так що будьте готові до його страховий поліс. Подивіться навколо страхової компанії, яка не тільки забезпечує хорошу політику, але легко на ваш гаманець, а також.