витрати на страхування вашого здоров’я

Широко обговорюється реформа медичної галузі в США багато в чому зобов’язана ажіотаж навколо нього, щоб той простий факт, що наявність вашого здоров’я застрахованого в нашій країні не доступним для мільйонів людей різних демографічних груп. Іншими словами, це просто занадто дорого, щоб бути в сімейному бюджеті більшості громадян США. Але скільки це буде коштувати, щоб отримати ваше здоров’я застраховане в ці дні, так чи інакше?

Це сильно залежить від декількох факторів, які можуть змінюватися ваші витрати значно. Такі речі, як ваш стан здоров’я, вік, місце роботи, місце, доходу та інших факторів живої грають дуже важливу роль у формуванні вашої остаточної ціни. Не кажучи вже про постачальника ви отримуєте вашу покриття від. Форма, в якій ви отримуєте ваше здоров’я застраховано також відіграє важливу роль, тому що потрапити у ваш страхової групи від вашого роботодавця зазвичай коштує менше, ніж якщо отримувати його на свій розсуд.

Але те, що включає в себе, що остаточна вартість страховки?

Багато людей бентежить той факт, що є кілька елементів у витрати на страхування не тільки цінами, які Ви бачили при цитуванні свою ціну. Ось найбільш важливі з них:

премій

Премії періодичних зборів (зазвичай, щомісячні), які повинні бути виплачені в страхову компанію для отримання будь-якої медичної послуги в рамках вашого плану. Якщо у вас є індивідуальний план, то ви платите ваші премії за своїм розсудом. Якщо ви потрапляєте під план групи на роботі, ваш роботодавець платить страхові внески, як правило, вимагають, щоб ви платили невелику частину цієї суми. Премія залежить від стану вашого здоров’я, вік і Ваш дохід статус. Премії, також сильно різняться між страховими компаніями, так що вам краще витратити деякий час на порівнянні котирування медичного страхування, перш ніж підписати вашого плану.

Витрати за свій рахунок

Витрати за свій рахунок всі додаткові витрати на медичне страхування плани, які виходить за рамки премій. Вони зазвичай включають франшизи, доплат і співстрахування. З деяких планах цих витрат може бути обмежена максимальна сума, в той час як інші плани не мають обмежень на всіх, так що будьте напоготові для цього.

Франшиза суму грошей, яку ви повинні заплатити на щорічній основі до Вашого фактичного охоплення ногами дюйма Ви найчастіше стикаєтеся з ними в планах РРО за отримані послуги поза мережею. І, як і інші види страхових продуктів, вам доведеться платити більш низькі страхові внески, якщо ваша франшиза набагато вище.

Співстрахування є частиною медичного вартості ви повинні зустрітися після сплати річної франшизи. Це, як правило, 20-30% того, що ви платите за послуги, коли йти до лікаря.

Доплати представляють собою фіксовану плату за певні послуги в рамках вашого плану. У багатьох HMO і ПФО страхових планів доплат встановлюються такі речі, як відвідування лікаря або ліки.

І які середні витрати?

– У США, премія становить $ 2985 для індивідуального медичного страхування і $ 6328 для сімейного плану.
– Щорічна премія суттєво відрізняється між державами. Якщо в сім’ї в Нью-Йорку повинен був заплатити $ 13 296 в якості річної премії, сам же план в Айові коштував $ 5609.
– Сума франшизи заплатив має сильний вплив на щорічну премію. Планування сім’ї, які не мають франшиза була премія у розмірі $ 12686, у той час як $ 10000 франшиза пролив цю суму більш ніж у два рази, з $ 5380, що підлягає виплаті.