витрати на охорону здоров’я зростає – те, що вам потрібно знати

Американці платять більше, ніж півтора трильйона доларів для надання медичної допомоги щороку, і витрати, пов’язані з всякими охорони здоров’я, таких, як відпускаються за рецептом ліків, продовжують стрімко рости. Хоча деякі з причин цього буму законопроекту зрозумілі, американці потрапили в кризу готівки можуть бути здивовані, дізнавшись, деякі з менш відомих причин високої витрат на охорону здоров’я.

Догляд словами здоров’я може викликати образи лікарів, медсестер і лікарнях, але реальність така, що галузі медицини є бізнесом, і безжальними в цьому. Окремих практиків, дослідників і учасників може мати чудові наміри і справжнє бажання допомогти людям, але структура американської системи охорони здоров’я забезпечує прибуток є номером один важливе питання.

Ось деякі факти, які можуть допомогти пояснити високу вартість американської охорони здоров’я:

Фармацевтичні компанії дослідження та розробки витрачають приблизно 20 мільярдів доларів щороку на R & D, і приблизно стільки ж на рекламу і саморекламу маркетингової діяльності.

Існує обов’язково буде посмішка на вашому обличчі, як тільки ви отримаєте щоб прочитати цю статтю на медичне страхування. Це тому, що ви впевнені, що розуміємо, що все це справа настільки очевидно, ви здивуєтеся, як сталося, що ви ніколи не дізналися про це!

Крім того, фармацевтичні компанії, як багато продавців, як є лікарі в Сполучених Штатах. Одним з обов’язків цієї сили продажів, щоб переконати лікарів для участі фармацевтичних компаній спонсоровані семінари, де наркотики є продемонстровані.

На думку деяких економістів, придбання нових технологій несе відповідальність за більш ніж 50 відсотків нових витрат на охорону здоров’я за останні три роки.

Велика частина грошей американці платять за охорону здоров’я знаходить свій шлях в зростання прибутку на охорону здоров’я, пов’язані з продуктами і послугами, такими як надання медичної страховки. Ще більш високі витрати були прогнозовані на майбутнє, особливо для лікарських препаратів.

Для багатьох американців, які не можуть дозволити собі охорону здоров’я їм, зростання цін становлять дедалі більшу бар’єром до медичних послуг і продуктам. Фінансовий тягар також відчувається на великих національною шкалою з близько 15 відсотків валового внутрішнього продукту йдучи до витрат на охорону здоров’я. Це становить близько однієї чверті річного федерального бюджету.

Для порівняння, Канада інвестує близько 10 відсотків свого ВВП на громадських програм охорони здоров’я. На відміну від США, охорони здоров’я Канади програма універсально доступного для всіх громадян і постійних жителів без вартості. Інші країни, такі як Німеччина, де є державні / приватні моделі системи доставки для охорони здоров’я, вдалося обслуговування населення ще менше, все ще маючи кращу довговічність, ніж американці. Це доводить, що якість медичної допомоги не піднімається пропорційно сумі грошей, витрачених для її досягнення.

У той час як багато канадців доповнити їх загального охорони здоров’я з додаванням страхування для покриття витрат на ліки і такі привілеї, як напів-приватних чи окремі номери лікарні, медичного страхування набагато істотніше в Сполучених Штатах. На жаль, витрати були різко зростає, що робить медичного страхування поза досяжності для багатьох американців. В даний час більше сорока мільйонів американців не отримують будь-які допомоги по догляду за здоров’ям.

Розробка бачення з питань медичного страхування, ми побачили необхідність надання деяких просвіти в галузі медичного страхування для інших, щоб дізнатися більше про медичне страхування.

Для роботодавців, надання медичного страхування для співробітників також стає все більш дорогим, з різко зростає випереджаючими темпами інфляції. Кілька років, різниця чотири або шість разів. Навіть якщо премії були залишатися статичним, що пропонують медичне страхування працівників і раніше коштує кілька тисяч доларів на одного працівника. Для невеликих компаній або для тих, хто використовує велику кількість людей, ці витрати можуть бути непомірно високою.

Заходи щодо скорочення витрат на охорону здоров’я завжди розглядався, хоча багато з них не популярні рішення. Пропозиції, які були висунуті різні джерела, включають:

Підвищення обізнаності наркотиків та освіти. Мільйони можна було б врятувати, якщо медичне страхування охоплює лише генеричних версій препаратів, які, як було доведено настільки ж ефективним, як їх більш дорогі аналоги бренд.

Завершити дорогі варіанти лікування буде тільки додати короткий проміжок часу, щоб життя пацієнта, особливо, якщо це не буде якісного часу (тобто пацієнт знаходиться в комі).

Сприяння профілактичної допомоги, таких як смарт спосіб життя, правильне харчування і фізичні вправи.

Перевірте, щоб способи контролю реклами лікарських засобів для споживачів. Існує припущення, що реклама призвела до рецепту не-необхідні препарати.

Граничні недбалості відповідальність тому лікарі і медичні працівники не відчувають тиск, щоб прикрити себе, замовивши непотрібні тести для обгрунтування умов вони вже знають, присутня.

Для перегляду наших рекомендованих для медичного страхування, або читати більше статей про медичне страхування, відвідайте: http://www.insurance-quote-puppy.com