витрати на охорону здоров’я, а не витрати на медичне страхування може бути проблема.

Ми стоїмо перед криза охорони здоров’я в Америці. Але воно не може бути той, який всі говорять о. Багато було сказано в новинах останнім часом і в політичних кампаніях про кризу медичного страхування в Америці, і проблеми 47 мільйонів американців і зростаючих без доступу до недорогих медичним страхуванням. Тепер ці речі є проблемою, щоб переконатися. Але давайте знайдіть хвилинку, щоб поглянути на проблему інакше. Це насправді не через витрат на медичну страховку, яка є основною проблемою в системі охорони здоров’я країни, це вартість медичного себе. Вартість охорони здоров’я в цій країні до смішного високо і стрімко зростає. Якщо медичні страхові внески також астрономічні це лише віддзеркалення фактичного високі витрати на охорону здоров’я. Справжня реформа охорони здоров’я повинна бути спрямована на зниження вартості охорони здоров’я, і ​​не обов’язково вартості медичного страхування.

Розглянути це питання. Яка мета страхування, будь-якої страхової? Забудьте про медичне страхування на даний момент. Подумайте про інших страхових у вас є у вашому житті, таких як авто-і домовласників. Ті страхування були розроблені, щоб захистити нас від фінансового краху в разі непередбаченого кризи, як автомобільна катастрофа або великої бурею. Точно так само це було передбачуваної первісної мети медичного страхування, але десь уздовж лінії, які отримали спотворені. Деякі положення нещодавно прийнятого планує вимагати від осіб на придбання медичного страхування, так само, як всі держави знадобитися придбання та страхування автомобіля – так що це хороша річ. Однак ще раз ви очікуєте страхування Вашого автомобіля, щоб заплатити за бензин ви покладете в ваш автомобіль або планового технічного обслуговування, як ви робите заміни масла? Чи очікуєте ви мати страховку оплатити домовласника за кожен раз, коли ви пофарбувати стіни або замінити лампочку у вашому домі? Ні, звичайно, немає. І чому? Тому що ті, повсякденних витрат, доступні за ціною, ми очікуємо, що наші страхувати тільки катастрофічні витрати – окрім випадків, коли мова йде про медичне страхування – ми очікуємо, що за все потрібно платити – і чому? Тому що вартість всього у сфері охорони здоров’я навіть те, що має бути розумним і доступним витрати, такі як відвідування лікарів і медицину астрономічно висока. І чому це?

Є багато причин, і вони виходять далеко за рамки простої статті, як ця. Проте ось кілька з вершин на думку економістів. В інших промислово розвинених країн, витрати на охорону здоров’я знаходяться під контролем шляхом державного регулювання. Але ось через вплив потужних лобістських груп для страхової галузі і наркотиків, що уряд зробив дуже мало для регулювання і не ставте стелі на витрати на медичне обслуговування. Ми також живемо в одній із самих спірних товариств на планеті. Судові та юридичні переслідування лікарів і медичних організацій подані класу дій адвокатів шукає млн. доларові виплати жахливо зливу системи. У багатьох державах, висока вартість страхування халатності лікарів викликають піднімати і підвищувати плату, і довели лікарі з практики всі разом, викликаючи брак за окремими спеціальностями. Попит та пропозиція – менше практиків з даної спеціальності веде до зростання витрат. Страх позови також заохочує практику «захисних» медицини, де лікарі часто замовляють додаткові тести або процедури, щоб уникнути судових розглядів. І це продовжується і продовжується. Якщо ми дійсно хочемо вирішити кризу доступного медичного страхування тут, в Америці, ми повинні спочатку зробити охорону здоров’я в цілому більш “доступним”.