витоку даних

Не з власної вини і без вас, навіть знаючи про це, ви можете стати жертвою крадіжки особистих даних через порушення даних. У січні 2008 року з’явилася інформація про резервне копіювання стрічку, що містить інформацію про кредитні картки від сотень американських рітейлерів і як вона пропала безвісти із захищеного сховища. Ще більш тривожним було те, що стрічка була в незашифрованому вигляді.

Компанія, відповідальна за дані був змушений попередити клієнтів, що вони можуть стати жертвами шахрайства даних. Стрічка міститься в магазині деталі пластикової карти на 650000 роздрібних клієнтів. У цілому 230 роздрібних компаній постраждали від порушення і деякі національні організації роздрібної торгівлі. Стрічку також містили номери соціального забезпечення 150000 людей, і ваш номер соціального страхування є абсолютним спосіб крадіжки особистих даних. Коли особу злодія може відповідати ім’я та адресу номер соціального страхування, незаконні рахунки кредитної карти, серед іншого, можуть бути організовані.

У 2006 році дуже великий роздрібної мережі, яка працює більше 2000 роздрібних магазинів виявили, що злодії вдерлися в його комп’ютерні мережі й утік за оцінками, 94 млн кредитних і дебетових карт. Комп’ютер порушення було на частину своєї мережі, яка обробляє кредитні картки, дебетові картки, чеки, і товар операцій у США і в даний час вважається, сталося через злом відкритих бездротових маршрутизаторів на дочірні компанії.

Ще один спосіб покласти його в тому, що злодії перехопили бездротової передачі інформації про клієнтів. Як ви, як пересічному споживачеві захистити від відкритих бездротових маршрутизаторів. (Наваз, зв’яжіть Lifelock ці слова) Поліція в Туреччині мабуть заарештувала людину, нібито намагався продати інформація вкрадена з великою роздрібної торгівлі. Українська національна був узятий під варту в турецькому нічному клубі, і він вважається значущим гравцем на вкраденої інформації в якості посередника. Влада США, швидше за все, спроба видати людині. Дані порушення будуть відбуватися через людський фактор. Захистіть себе.

Брокер споживчих бізнес-даними, є публічною компанією було заплатити $ 10 млн у цивільно-правових санкцій і $ 5000000 в скарг споживачів для врегулювання Федеральна торгова комісія звинувачення, що його безпеку і процедури обробки запису порушив споживачів права на приватне життя і федеральними законами. Більш 163 000 споживачів у своїй базі даних були скомпрометовані. Це публічно торгованих компаній збирає і продає особисті дані споживачів, включаючи їх імена, номери соціального страхування, дати народження, зайнятості інформації та кредитних історіях.

Голова FTC Дебора Платт Маджорас заявив: “особисті дані споживачів повинні бути захищені від злодіїв.” FTC стверджує, що компанія не мала розумні процедури для скринінгу тих клієнтів, які вони продали суто особисту ідентифікаційну інформацію. FTC далі стверджує, що деякі з людей, які були затверджені на отримання інформації делікатний брехав про своїх повноважень і фактично використовуються комерційної пошти падає, так як бізнес-адрес. Крім того, деякі з тих, хто застосовує для персональної інформації як повідомлялося, факсимільні апарати в громадських місцях комерційних відправити кілька заявок на нібито окремі компанії.

За даними FTC, компанія не змогла зміцнити свої заявки на офіційне затвердження процесу або контролювати своїх клієнтів навіть після отримання повістки до суду від правоохоронних органів оповіщення компанії шахрайської діяльності повертаючись до 2001 року.

Крім того, стверджувалося, що компанія порушила Ярмарок кредитних звітів закону (валюті) шляхом надання Consumer Reports – кредитні історії клієнтів, які не мають допустима мета для їх отримання, і будучи не в змозі підтримувати розумні процедури для перевірки їх особи і як вони має намір використовувати цю інформацію. Врегулювання вимагає від компанії впроваджувати нові процедури, які будуть переконатися, що тільки законним бізнесом отримувати кредитні звіти і що звіти будуть використовуватися тільки в законних цілях.

Компанія не повинна також розробки комплексної програми інформаційної безпеки та аудиту отримують від незалежних сторонніх фахівців з безпеки щороку до 2026 року. FTC стежитиме за дотриманням обов’язкових допомогою обліку та звітності положень.
Крім того, компанія зобов’язана перевірити особу підприємств, які застосовують для отримання Consumer Reports і повинна, в деяких випадках зробити відвідування певних приміщень бізнес і контролювати деякі з їхніх клієнтів використовують кредитних звітів. $ 10 млн у цивільно-правових санкцій було найбільшим в історії FTC.