високої франшизи медичного страхування допомагає більше людей отримують рівну увагу

Висока франшиза планів медичного страхування може допомогти багатьом американцям, які в даний час стикаються небезпечного нерівності у сфері охорони здоров’я. Така страховка зазвичай коштує менше щомісячні премії, тому що ви згодні платити за ваші витрати до суми франшизи. Після того, як франшиза зустрілися, страхування бере на себе з покриття для основних нещасного випадку або хвороби витрат.

Ці плани мають потенціал, щоб врятувати життя, пропонуючи менш дорогих премій, що все більше людей можуть дозволити собі. Це може призвести до зниження числа людей, які будуть піддані поступається медичної допомоги, яка була виставлена ​​в численних дослідженнях.

Інформація була зібрана по як дорослі, так і діти, а у відношенні як хвороби і травми, які неодноразово показали, що ті без медичної страховки наведені поступається медичної допомоги.

міф, що лікарні повинні ставитися до всіх однаково

Серед загальної чисельності населення США, люди, які не мають страховки приблизно в два рази більше шансів отримати інтенсивною терапією, як ті, зі страхуванням, залежно від систематичного огляду літератури з Health Group Американського торакального суспільства нерівності.

У літературі також показав, що незастрахованих пацієнтів, госпіталізованих до відділень інтенсивної терапії, менш імовірно, мають інвазивні процедури або легеневої артерії катетеризації. Найбільш приголомшливе з усього, незастрахованих пацієнтів, більш імовірно, мають життєзабезпечення відкликані, ніж у пацієнтів зі страхуванням.

“Пацієнти, у Сполучених Штатах, які не мають медичної страховки і стати критично хворих отримують менше інтенсивною терапією, і можуть виникнути гірше клінічних результатів”, за словами одного зі слідчих огляду, J. Randall Кертіс, MD, MPH Він також є президентом Американського торакального суспільства.

небезпек вистачає медичного страхування

Щоб зробити це вражаючі звинувачення, дослідники розглянули більше 5500 цитувань на інтенсивній терапії та страхової статус. Вони визначили 29 спостережних досліджень, описаним прийому і результатів для критично хворих пацієнтів, які в обох були і не вистачало медичного страхування. Їх результати опубліковані в травневому 1-й випуск Американського журналу респіраторних захворювань та інтенсивної терапії.

В даний час вважається, що стільки, скільки одна третина населення США у віці до 65 незастрахованих для частини будь-який даний рік. Крім того, що піддають впливу зниженого обслуговування і затримки розряду, незастрахованих людей з травматичними ушкодженнями були тільки 63 відсотків, як, ймовірно, будуть госпіталізовані як люди з подібними травмами, які мали страхування.

“Хоча американські лікарні юридично зобов’язані доглядати за пацієнтами, які швидкої захворюють, вони не зобов’язані залишатися триваюче постачальника медичної незастрахованих пацієнтів стабілізувався”, за словами Роберта Фаулера, MD Він є ад’юнкт-професор медицини в Sunnybrook лікарні, Університет Торонто, і він є провідним автором даного систематичного огляду.

Фаулер торкнувся того, що може пояснити, чому незастрахованих пацієнтів чекати довше, щоб бути звільнений. Затримка може бути результатом “труднощі в пошуку медичних працівників або коштів, щоб прийняти цих пацієнтів”, згідно Фаулер.

“Ми виявили докази того, що пацієнти, які перебувають у критичному стані з меншими ступенями страхового покриття отримують менше інтенсивною терапією, порівняно з тими, у кого більше страхування. Виробленні більш комплексних програм та законодавства для поліпшення медичного страхування для пацієнтів, які є гострими захворюваннями Тому видається логічним можливості для розслідування “, автори дослідження роблять висновок.

високої франшизи плани медичного страхування в частині вирішення

Не маючи медичного страхування пов’язаний як із зниженою медичної допомоги і погані наслідки для пацієнтів.

Не чекайте, поки дії уряду, щоб захистити, якщо ви отримали травму і хворіють. Скористайтеся нижньої ставки страхових внесків, пов’язаних з високою франшизи планів медичного страхування, щоб отримати покриття вам потрібно.

Заощаджуйте ще більше, вибравши більш низький-преміум високої франшизи страхової план, який може бути об’єднаний з медичні ощадні рахунки. З ощадний рахунок, ви будете мати допомогти заплатити за будь-які медичні витрати до франшиза зустрілися і ваша страхова починає платити.

Медичні ощадні рахунки мають перевагу в порівнянні з традиційними ощадні рахунки, тому що вони отримують відсотки обкладаються податком. Якщо ви використовуєте рахунок гроші для оплати кваліфікованих медичних витрат, ви також отримаєте податкове вирахування. Що робити, якщо вам не потрібні рахунки гроші на медичні витрати? Ваше здоров’я доларів ощадні рахунки буде продовжувати рости податковими пільгами, і ви можете зняти їх для виходу на пенсію так само, як рахунки ІРА.