високого ризику робочих місць та страхування

Робочі небезпечно робочому місці є гарною причиною, щоб розглянути страхування вашого життя. Бюро статистики праці говориться, що робота може вважатися небезпечним, якщо співвідношення смертей і загальної кількості працюючих у цій галузі занадто висока. За статистикою найнебезпечніші робочі місця сьогодні наступні ::

1. Рибаков і робочі родинних Фішер
2. реєстрації працівників
3. Пілотів і бортінженерів
4. Структурні заліза і сталі працівники
5. Фермери та власники ранчо
6. покрівельників
7. Електрична потужність лінії монтажників та ремонтників
8. Драйвери / продажу працівниками та водіями вантажівок
9. Відмовтеся і переробці матеріалу колекціонерів
10. Поліція і співробітники патрульних шерифа

У вас є ваша життя застраховане належним чином?

Це не велика новина, що деякі робочі місця більш небезпечні, ніж інші. Проте, незалежно від того, що ви робите, щоб заробляти на життя, ви повинні дивитися на ваші потреби страхування. Страхування Вашого життя може бути дуже хорошим фінансовим інструментом, щоб зберегти ваші родини захищені у випадку, якщо щось трапиться з вами. Якщо у вас немає чоловіка, дітей або інших утриманців страхування життя може виявитися непотрібним. Але якщо у вас є хтось, що залежить від вас, то купівля страхового поліса може бути дуже хорошим рішенням. Розглянемо страхуванні вашого життя в разі будь-якого з таких умов:

* Ви не одне і вашого партнера залежить від вашого доходу
* У вас є діти
* У вас є родичі або батька, який залежить від вашого доходу
* Ваш ощадних рахунків і пенсійних коштів не буде достатньо, щоб підтримати своїх утриманців у разі, якщо ви помрете
* У вас є великий маєток і чекати зобов’язані податки на спадщину
* Ви ведете свій бізнес виграв
* Ви хочете зробити пожертвування за рахунок надходжень по страхуванню життя

Визначення потрібної кількості покриття для вашого поліса страхування життя не складно. Є безліч калькуляторів та листи доступні в Інтернеті. І якщо вам потрібні додаткові консультації ви можете попросити вашого страхового агента або брокера.

Ви охоплені в разі інвалідності?

Ті, хто працює на високих робочих місць, ризикують дуже добре знаємо, що наявність інвалідності страхування є дуже важливим. Тим не менш, в більшості випадків сподіватися на адекватну компенсацію через соціальне забезпечення і компенсації працівникам не найкраща річ, щоб зробити. Факт полягає в тому, що навіть державні програми мають обмежений компенсацій, які надаються тільки на строго обмежений. І якщо ви не потрапляють в певну категорію, ви можете залишитися без освітлення на всіх.

Деякі роботодавці, особливо небезпечними професіями, смерть і розчленовування пропозиції, які підпадають під групові політики, що буде коштувати дешевше або навіть не коштуватиме вам нічого. Тим не менш, ви можете придбати окремі політики, а тому що плани групи, як правило, мають більш низьке охоплення кількості і менше місця для індивідуальної настройки. Більше того, якщо ви залишите поточному робочому місці ваша страховка буде припинена, і ви не зможете конвертувати його в окрему політику.

Магазин навколо, щоб отримати те, що вам потрібно

Почніть з порівнянням Котирування по страхуванню життя від різних постачальників. Є багато різних страхових компаній там, і кожен з них несе свої власні умови, покриття сум і ставок. Спланувати страхових потреб і порівняти котирування страхування життя на аналогічну політику від різних постачальників – ви обов’язково знайдете дуже приваблива пропозиція.