високий кров’яний тиск і високий рівень холестерину може дорівнювати високих премій зі страхування життя

Високий кров’яний тиск і високий рівень холестерину, два медичних станів, які часто йдуть рука об руку, може зробити більше, ніж загрожують якість вашого життя. Вони також можуть загрожувати вашої здатності застрахувати своє життя. Коли страхові компанії оцінити свої кандидатури, вони дивляться на різні фактори, що визначають, наскільки небезпечно, щоб забезпечити вам. Так, ви розглядати як інвестиції, які можуть відчувати себе трохи нелюдської. Але страховка для отримання прибутку галузі, як і будь-який інший, і хвороба серця припадає 29 відсотків смертей США, що робить його номером один смертельний американців. Таким чином, можна очікувати, страхова компанія, дуже зацікавлені у вашому кров’яного тиску і холестерину читаннях.

На додаток до вашого кров’яний тиск і рівень холестерину, страховики також фігурують в свою вагу, вік, чи дійсно ви палити і цілий ряд інших факторів, пов’язаних з серцем здоров’я, перш ніж вони призводять вас премії. Все, що погано відбивається на вашій довгостроковій здоров’я серця називають фактором ризику, і чим більше факторів ризику, які ти набереш, тим вищі ваші щомісячні премії. Однак, якщо у вас є серце, що в умовах «під контролем», можна очікувати, більш низькі страхові внески, ніж якби умови були неконтрольовані, навіть якщо у вас є більше одного стану здоров’я.

Наприклад, у той час як з контрольованою гіпертонією все одно не буде вам право на переважний плюс премії, це може означати, що ви маєте право на переважний премії в протилежність стандартним премії, які можуть працювати на цілих 40 відсотків вище. Хоча це може здатися очевидним, один з кращих способів, щоб претендувати на більш низькі страхові внески зі страхування життя, це слідувати своєму лікарю накази. Це включає в себе більше, ніж просто дієта після Вашого лікаря і способу життя рекомендацій. Ви також повинні бути впевнені, щоб приймати будь-які ліки, що ваш лікар прописує. Якщо страхові компанії виявили, що ви не заповнили ваше високий кров’яний тиск ліки, наприклад, технічно це може вважатися «неконтрольоване високий кров’яний тиск”, підвищення вашої премії.

Незалежно від того, яке лікування ви приймаєте, завжди переконайтеся, що список його на вашу програму по страхуванню життя. Деякі люди вважають, що в лістингу ліки на їх з’являються нездорові до страховиків, коли, найчастіше, якраз навпаки. Страховики впевнені, про претендентів, які готові вирішувати свої фактори ризику за допомогою ліків, і вони зазвичай більше піклуються про своє здоров’я під час застосування, ніж про ваші минулі здоров’я. Ви також можете відчувати себе впевнено перераховані ваші серцеві препарати, враховуючи, що вони зазвичай мають мало побічних ефектів, що робить страховики впевнені, що ви будете продовжувати приймати ліки.

Так що, якщо ви прямуєте свого лікаря накази і контролювати ваші серця за допомогою ліків, ви будете досить сидів у своїй заяві по страхуванню життя. Але залишається одним з можливих перешкод на шляху досягнення кращою премій, що всі повинні бути готові до: невиявленим серце. Тому що гіпертонія і високий рівень холестерину виробляється мало, якщо будь-які симптоми, багато людей дізнаються тільки після їх страхування медичне обстеження, що вони є. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, прийняти заяву медичним висновком страховика і представити його до лікаря. Потім, коли умови були лікарський протягом декількох місяців, зазвичай можна успішно клопотати перед страховиком за нижчими ставками.

У той час як ваше здоров’я серця є важливим для вашого довголіття, це також важливо, щоб ваша здатність отримувати доступне, довгострокове страхування життя. У разі сумнівів у здоров’ї серця, проконсультуйтеся з вашим лікарем перед подачею заяви на страхування життя.