вирішальні напрямки, що належать службовцям страхування малого бізнесу

Коли мова заходить про вартість страхування малого бізнесу, суму оплати буде проінформований експозицію унікальних для вашого підприємства. Дійсно типи впливу можуть бути схожі на опис від бізнесу до наступного, але витрати, понесені одним бізнес буде іншою, ніж в іншому, тому що страхові внески різні. , Тому доцільно ретельно зрозуміти, чому ці премії відрізняються для різних областей впливу тобто власності, компенсації працівникам, відповідальності, елемент часу, автомобільних і злочинність.

Для премії зі страхування майна, різних факторів, які можуть бути розглянуті при визначенні швидкості включати створення користування і володіння, структура будівництва, громадського захисту, наприклад, захист внутрішнього пожежні сходи і розбризкувачі і т.д. З точки зору страхування відповідальності страхової премії залежить від типу бізнесу. Наприклад, виробничі премії та готельний бізнес “витрати повідомив за обсягом валових продажів в той час як видатки на премії та укладання контрактів служби підприємства повідомили, що нарахування заробітної плати. Підприємства, засновані на заробітну плату або продажу відносяться аудиту і це можливо для такого, щоб в кінцевому підсумку додаткового або повертають невеликі страхові внески бізнесу. У разі компаній є депозит і мінімальні вимоги до премії розглянути і ці можуть дещо відрізнятися. Таким чином, коли по магазинах навколо для малого бізнесу страхові пакети ці вимоги повинні бути враховані в відповідним чином.

Виявивши ряд страхових компаній, які ви можете мати справу з того, що перше, що потрібно зробити, має бути, щоб зробити перевірку на кожну компанію. Далі, ви повинні звернутися до відповідного органу страхування у вашому регіоні для того, щоб визначити стан цих компаній, і як довго кожен з них знаходиться в експлуатації там. Ваш пошук найбільш підходящої компанії мати справу з, може також вимагати для пошуку різних оглядових доповідей, опублікованих різними встановленими і авторитетних послуг рейтингу. Такі огляди запропонує докладне уявлення у фінансові і рейтингові позиції для кожної фірми у вашому списку. Фірми з найбільш привабливими повноваження повинні безумовно, буде вашим кращим постачальником слабкий страховий бізнес вибору.

Після контакту з страхової компанії ви визначили та наявність агента вас через оцінку вашої експозиції, ви будете в змозі інформовані придбати невеликий страховий бізнес. Якщо це так, вам буде необхідно, щоб виконати деякі заявки, а потім сплатити суму грошей. Ваш агент повинен потім представити вам “сполучної”, який носить його / її підпис. Цей документ серед інших деталей ідентифікувати Вас, як страхувальник, показують дату, на яку покриття стає ефективним, визначити страхової фірми, що описують місце розташування і характер майно застраховане, стягується від вартості першої маленьку кришку страхового бізнесу, опишіть відповідальності межі, і будь-який інший необхідної інформації. Це сполучна може залишатися на термін до 90 днів, перш ніж видаються з політикою.

Цілком можливо, для страхового покриття таким чином, виданому бути скасований компанією-емітентом. Страхова компанія має 60-денний термін, протягом андеррайтинг яких вона повинна розглянути подані заявки та інформацією, тобто перевірки, проведеної у разі потреби, а також зробити перевірку розрахунку премій і рейтингів. Ваша маленька кришка страхового бізнесу може бути відкликана протягом цього періоду, але ви повинні бути випущені з відміни повідомлення не менш ніж за 10 (десять) днів. Після закінчення 60 днів страхова компанія може тільки скасувати кришку, даючи вам причини для цього і 30-денний повідомлення. Страхове покриття скасування через шахрайство або страхового внеску може бути зроблено тільки після того, як 10-денний повідомлення. Непоновлення вашого малого бізнесу страхової зацікавленої фірми може бути зроблено тільки, якщо вам дають причину (и) для дії і термін повідомлення не менш ніж за 60 днів, але не більше 120 днів.