випробування кроки за доступними котирування медичного страхування

Є поради, ви повинні взяти до уваги і застосовується, якщо ви дійсно зацікавлені в отриманні значних знижок. Нижче наведені деякі з таких речей …

Ви можете знизити витрати на купівлю рецептів в Інтернеті. Ви також можете отримати доступні ціни, якщо ви купуєте по телефону. Компанії, які продають через Інтернет мають більш низькі накладні витрати, ніж цегли та мінометних бізнес і цим означає, що вони можуть і (продають) за нижчими цінами. Тим не менше, вам не завадило б перевірити компанію ви купуєте, щоб не піддавати себе ризику. Просто зайдіть на BBB Інтернеті, і ви будете знати, якщо ви повинні купити від точних компанії.
У той час як ми хочемо знизити наші ціни охорони здоров’я Ми також повинні переконатися, що ми захищаємо наше здоров’я і наше життя. Перевірка з BBB-лайн та інші подібні послуги допоможуть вам залишатися в безпеці, поки ви купуєте за нижчими розцінками.

Перехід через деталі вашої політики час від часу. Навіть якщо це не призведе до економії, це буде гарантувати, що ви завжди вистачає медичного страхування. І тоді ви зрозумієте, роблячи це регулярні перевірки, що ви дійсно не потрібні деякі покриття ви купили.

Вам буде знизити швидкість, скасувавши таким необов’язкові coverage.Consider ситуації, коли ви все ще є-просто заміж дочку на вашу сім’ю поліс страхування здоров’я з супутнім високим ставкам. Це може прийти лише вашу увагу, коли ви отримуєте ваш річний повідомлення про сплату. І ви могли б так по-радуемому з тим, що ваша дитина знаходиться в даний час в коледжі або одружені, що останнє, що ви навіть думати про те, які страхові покриття вам доведеться відмовитися.

Чи вважаються межі вашої політики розумного? Найбільша кількість страховик буде витрачати гроші, якщо страхувальник розвивається катастрофічних захворювань варто задуматися. йти вперед і робити покупки для іншого постачальника медичного страхування, якщо ви вважаєте їх межі необгрунтованим.

У тому ж ключі, переконайтеся, що вона має розумну максимальну суму, яку повинні будуть платити за медичне лікування протягом року. Як і в іншому випадку, йти вперед і робити покупки для іншого перевізника медичного страхування, якщо ви не з ним.

Щороку уряд вкладає великі кошти в публікації матеріалів з питань охорони здоров’я та багато іншого. Ви зрозумієте більше про те, впливає на ваше здоров’я і поліс медичного страхування, якщо ви читаєте ці публікації. І, з кращого інформацією, ви і ваш буде знати, що робити, щоб зупинити деякі стану здоров’я, жити більш здоровим життям і в кінцевому рахунку знизити бюджет охорони здоров’я. Більш актуальної інформації в галузі медичного страхування має вирішальне значення для залучення найвигіднішою ціною.

Простий, але корисний спосіб зменшити премії, дозволивши EFT (система електронних платежів). Це дозволяє страховику автоматично зніме ваші премії з вашого рахунку у встановлений термін. Це економить страхової компанії багато в чому включаючи усунення вартість розсилки повідомлень оплати і за рахунок обробки чеків. Страхова компанія дає вам частину того, що вони економлять, пропонуючи меншу премію.