виняткові переваги інвестицій на ухваленні LIC політики LIC Індії

Страхування життя корпорація є одним з найвідоміших інвестування та націоналізував компанії в Індії. LIC забезпечує безпеку страхування життя і страхування життя групи в розділі слабким, співпрацює і спеціалізованих людей. LIC також пропонує відмінні групові схеми, такі як пенсійні зобов’язання, фінансова підтримка чайові до народу Індії.
Штаб-квартира розташована ТВК в Мумбаї близько восьми з Зональний адміністративних одиниць. LIC має систему близько 1,2 мільйона своїх агентів для благальним страхування життя від громадськості.

Різні LIC політики надаються LIC Індії:
1. Амулія Дживан-я LIC політики: вона забезпечує зрілості та з нагоди втрати годувальника.
2. Bema Бачатський LIC політики: вона забезпечує виживання та з нагоди втрати годувальника.
3. Дитину Кар’єрний план LIC політики: вона забезпечує премії користю відмову, Сплачений Value, викупна вартість, виживання та з нагоди втрати годувальника.
4. Гроші Плюс-я LIC політики: вона забезпечує виживання, смерть і випадкового варіант вершника вигоди.
5. Дживан Ананд LIC політики: вона забезпечує смерті і варіант випадкового вершника вигоди.
6. Дживан Chhaya LIC політики: вона забезпечує втрати годувальника.
7. Komal Jeevan LIC політики: вона забезпечує зрілості вигоди.
8. Дживан Saral LIC політики: вона забезпечує зрілості та з нагоди втрати годувальника.

LIC політика заснована на житті людини, який відомий як застрахований. Страхувальник здійснює платежі в страхову компанію у формі премій. У разі смерті застрахованої особи страхова компанія погодиться виділити перевагу над смертю.

LIC забезпечує новий план передбачав ULIP план, згідно з цим планом вона захистить ваші інвестиції в умовах ринкових коливань. Цей план захищає ваші інвестиції в непередбачуваний час. Цей план також пропонує вартості Фонду на основі найвищих вартість чистих активів в кінці терміну політики. LIC Індії надав усю інформацію про свої плани, мережевий статус політика, онлайн калькулятор премії, повну інформацію про свої продукти і т.д. через Інтернет.

LIC також надає деякі корисні плани, які перераховані нижче:

1. Страховий план: Цей план передбачає спільну політику особистим для кожної людини у відповідності з їх вимогами та обставинами. Крім того, у багатьох категоріях, таких як плани планів для дітей, плани, обладнаних для інвалідів, плани повернення грошей і цілі життєві плани.
2. Пенсійні плани: це плани на майбутнє, які забезпечують стійкість до власників політики після їх виходу на пенсію.
3. Спеціальний план: Цей план виділяє суми до страховика у разі смерті під час термін дії страхового поліса.
4. Висновок план: Цей план включає в себе смерть переваг та інвестиційної атрибути.

LIC політиці називається бути як юридична зв’язок між страховиком і політика власника. Різні умови відбуваються у разі термін дії страхового поліса, а в разі самогубства ніякої користі не буде виділено. Допомоги, наданих корпорацією зі страхування життя є те, що політика власник може відкликати упаковані або дробовим суму грошей після 10 років, якщо це необхідно. Політики надаються корпорацією страхування життя вигідно на кожному етапі життя, схема поштове відділення не може бути продовжено після 10 років, де, як схеми страхування життя може бути продовжено після 10 років. Страхування життя Корпорація надає випадок смерті або втрати працездатності в політику власника.