винос страхування – мені потрібно комерційне страхування судових витрат

Takeaways може зіткнутися страхових випадків з різних причин, отже, причина того, що більшість з них дійсний страховий поліс на будинок в силі.

Існують різні політики доступні, багато які пропонують той же скелет або основним покриттям. Основними знаменника між страховиками, як і більшість продуктів, ціни. Але, це немає, і не повинно бути єдиним, що робить різницю між одним продуктом і іншим. BMW, Audi або Lexus буде коштувати вам більше, ніж Kia, Hyundai або Форда. Причиною відмінності є якість і те, що бренд виступає.

Це те ж саме з вашим бізнес-політики страхування, є різниця в ціні і, як правило, це тому, що є відповідне кришки диференціала. Ви можете отримати тільки те, що ви платите за це дуже, дуже вірно для Вашого страхування, особливо коли стикаються з позовом.

Ви стикаєтеся з вибором між цитату на £ 650 на рік, і цитати B в £ 700, так, то які з них вибрати? Той, що з кришки краще звичайно. Це не обов’язково означає, однак, що більш дешеві з них гірше продукту. Багато страховиків їжі додому та ресторани, які працюють у більш дешевому кінці шкали, тепер пропонують комерційні страхування судових витрат у свої пакети. У той час як політики, які занадто дешево іноді купувати не варто, це не завжди випливає, що ви повинні ігнорувати ваш найдешевший цитати.

Страхування цивільної відповідальності буде платити, якщо хтось поранений у ваших приміщеннях. Частина врегулювання збитків також включає в себе всі судові витрати і збори в захисті на вас до суду. Іноді важко зрозуміти, де ваше комерційне страхування судових витрат потрапляють в цю. Ви можете думати, що ваша громадськість, продукти та відповідальності роботодавців кришка буде платити протягом більшої випадковості.

Якщо працівник отримав травму, ви повинні подати позов під прикриттям відповідальності роботодавців, якщо це сталося в ході своєї роботи, і ви були недбалими. Але що, якщо той же співробітник приймає вас суд з трудових спорів? Ніхто не стався нещасний випадок на роботі, але там буде велика правова зборів. Ось де ваше комерційне страхування судових витрат ногами дюйма

Хоча повідомлення говорить вам це як їжа на будинок власника (який ви робите) це та ж сама історія для кожного окремого виду бізнесу, який має співробітників. Як би добре ви з вашим співробітником, завжди є ймовірність того, що ці відносини зіпсувалися стане в якийсь момент, з причин, які можуть або не можуть існувати.

Ми не говоримо, що всі співробітники, які приймають їх роботодавців до суду роблять це. Те, що ми говоримо про те, що тягар лягає на плечі роботодавців, щоб мати можливість спростувати свої твердження. Без будь-якої форми юридичні консультації та допомогу в цьому процесі, ви можете швидко знайти себе на приймальному кінці судового рішення в ваш співробітник (або колишнім працівникам) користь. Це буде коштувати вам, крім судових витрат, потенційно тисячі і тисячі фунтів.

Якщо опція там взяти комерційні витрати на юридичні послуги, переконайтеся, що ви піти на це.