вимогу страхування життя, як скоро ви можете стверджувати, після смерті страхувальника

Це можуть бути руйнівними, щоб мати справу з претензіями по страхуванню життя після смерті коханої людини. Але це може бути необхідно діяти швидко, так що за наявності фінансових коштів для покриття витрат на поховання, невиконані фінансові зобов’язання або забезпечити дохід. Таким чином, її добре, щоб знати, як це зробити.

Як подати позов

Це не важко зробити заявку якщо у вас є всі необхідні документи або інформація. Таким чином, перший крок, щоб знайти фактичну політику і, якщо можливо найменування страховий агент, використовуваний страхувальником. Якщо ви не можете знайти будь-який з цих тоді пишіть Американська рада зі страхування життя, 1001 Pennsylvania Avenue, NW, Washington, DC 20004 = 2599, і вони будуть намагатися знайти втрачені політики для вас так що ви можете зробити ваше життя політику претензії.

Якщо у вас є політики, зверніться до страхового брокера і попросити його діяти для вас у ваших відносинах зі страховиками по відношенню до вашої претензії життя політика. Він або вона також допоможе вам заповнити необхідні форми. Одна частина паперової роботи, ви, безумовно, потрібно, це завірену копію свідоцтва про смерть з директором похоронного бюро. Якщо ви робите претензії до ряду страхових компаній, то вам необхідно мати сертифіковану свідоцтво про смерть кожної претензії.

Ви потім представити свідоцтво про смерть з позовом форми страхування життя і, якщо він доступний, кількість політиці. Потім ви повинні отримати врегулювання досить швидко. І є цілий ряд способів, які ви можете отримати, що врегулювання.

Різні способи отримання життя поселень політики претензії

Страховики пропонують різні способи прийому життя поселень політики претензії. Самий звичайний вид одноразової виплати. Це допомагає в оплаті витрат на похорон та інші невідкладні фінансові зобов’язання. Проте деякі інші форми врегулювання може бути вигідним для вас.

Ви можете розглянути варіант Процентний дохід, коли ви отримуєте на врегулювання претензій по страхуванню життя. Це означає, що страхова компанія тримає гроші, але платить вам відсотки за певний період часу. Або ви можете вибрати для життя дохід варіант, який схожий на ануїтет, де вам гарантований дохід на все життя.

Чи може претензії страхування життя може бути відмовлено?

Належать життя політику претензій ніколи не заперечував? Та вони є. Звичайнісінька причина те, що називається «матеріальним поданням ‘матеріалу уявлення будь-яка заява в реєстраційній заявці, які невірні таким чином, що зводить нанівець політику.

Якщо держатель життя політика спотворена його або її ситуації, як правило, в одному з наступних способів. Вони, можливо, брехав про свою окупацією, їхнє здоров’я, їх віку, їх трудовий стаж або як страхувальників перспективі, їх “повільне самогубство у вигляді пристрасті до куріння. Якщо політика власник зробив брехню про будь-який з цих речей, страховики можуть претендувати на політику було видано під хибним приводом і заперечують своє життя політиці претензії. Коли ви отримуєте кошторис для політики від поважної компанії зі страхування життя завжди запитують, що претензійному порядку і що може призвести до втрати будь претензії.