вимогу страхування від нещасних випадків

Страхування від нещасних випадків претензійно-Easigo аварії керуюча компанія може заощадити вам гроші і дати вам більш краще обслуговування.

резюме.
Якщо вам потрібно, щоб зробити страхування автомобіля аварії претензії, тому що ви були в автомобільній аварії, яка була не ваша вина, ви отримаєте найкращий рівень обслуговування від ліквідації аварії Easigo, ніж від вашого страховика. Використовуючи Easigo аварії стверджує, що ви не будете платити нічого, ви не втратите жодних претензій бонусу або доведеться платити зайву на вашій політиці.

Якщо у вас є автомобіль аварії, яка не ваша вина, ви можете думати всі будуть відсортовані для вас, і що ви не втратите у фінансовому відношенні. Це не відповідає дійсності. У цій статті розглядаються різні етапи типового процесу страхування від нещасних випадків претензій і описуються основні переваги не використовується страховиками.

1.Immediately після автомобільної аварії.
Якщо ваш автомобіль був сильно пошкоджений, він, ймовірно, буде відновлений, часто поліція призначений гараж, чи є це причиною об’їзд перешкоди. Ви, можливо, отримає ліфта будинку. Easigo підтвердить, що аварія була не твоя вина, і в цьому випадку вони будуть віддавати заміна транспортного засобу, вашого будинку або місця роботи. Вони також будуть організовані для вашого пошкодженого автомобіля, який буде підібраний з поліції з’єднанням і направити на затверджений ремонту. Збиток буде підготовлена ​​доповідь, оцінки того, це ремонту, а також надання відновлювальної вартості, якщо вона занадто сильно пошкоджений.
Якщо ваш автомобіль як і раніше справно, Easigo організовують для того, щоб бути відремонтовані на затверджених гараж, в той час, який підходить для вас, і вони організують позичити вам заміну, в той час як ваш від дороги.

2.The документів.
Наш повністю навчений персонал буде дзвонити вам і збирати необхідну їм інформацію, а також даючи вам Яку пораду Ви можете хотіти. Вони зв’яжуться страховиків іншого боку, збирають поліцейські звіти і показання свідків. Тому що вони мають справу безпосередньо зі страховиками іншого боку, не буде ніякого впливу на ваш бонус претензій немає, і не буде, ви повинні заплатити будь-яку політику надлишку.

3.medical лікування.
Настійно рекомендується, незалежно від того, як світло ваші травми може здатися, що ви зверніться до лікаря. Це також служить, щоб офіційно зафіксувати факт ви були в дорожньо-транспортній пригоді. Цілком може бути, що вам потрібно деякий негайне медичне або стоматологічне лікування. Це будуть відсортовані по нас, використовуючи клінік зручний для вас час. Більшість ушкоджень м’яких тканин може бути найкраще лікуватися до лікаря, і ми можемо почати це для вас уже в підходяще для вас.

4.your компенсації.
1.your автомобіля
Якщо необхідно, ми отримаємо ваш автомобіль відремонтувати; поки він не буде готовий, буде надана заміна. Ми можемо також, при бажанні, отримати вам готівку замість ремонту, так що ви можете вибрати, щоб виправити це самостійно, і зберегти різницю.
Якщо ваш автомобіль не підлягає ремонту, вам буде надана з заміною, поки інша сторона не заплатив вам узгоджену вартість заміщення.

2.Про позов про відшкодування шкоди.
Крім організації будь поточної лікування фахівця, такі як фізіотерапія, ми організуємо медичний висновок. Ця робота буде здійснюватися фахівцем, в той час, і місце підходяще для вас. Їх доповідь буде спрямований страховиками іншого боку, і ляжуть в основу вашого компенсації.
Ми тільки регулюємо претензій страхування від нещасних випадків, так що цілком в змозі повідомити, якщо компенсація пропозиція є прийнятним. Якщо ми вважаємо, що це занадто низько, ми будемо вимагати на кращу пропозицію. Це, може бути, що фахівець консультант рекомендував деякі поточні фізіотерапії, в такому випадку, це буде відсортований.

3.Other витрати.
У той же час, як сортування інші аспекти вашого позову про компенсацію, ми будемо відшкодувати такі витрати, як втрати у заробітній платі, пошкоджені деталі і витрати на відрядження. Будь-які витрати, які ви повинні були б заплатити в результаті аварії підлягають відшкодуванню.

висновок.
Послуги Easigo аварії буде виглядати після кожного аспекту вашої претензії страхування від нещасних випадків, від отримання вами назад на дорогу, щоб отримати вам краще медичне лікування та компенсацію за травми. Всі наші збори страховиків оговтався від іншої сторони. Це означає, що ви отримуєте 100% компенсації, і не платять ніяких внесків. Це також означає, що ви не платите ніяких надлишкових страхового поліса, або втратити, що не бонус претензій. Ми є експертами в отриманні нашими клієнтами максимальної компенсації за претензіями страхування від нещасних випадків.