вимоги до нових Автострахування Йорку

Отримати нові авто-Йорку страхування, вона займає цілий ряд вимог, які повинні виконуватися. Ці вимоги в місці, щоб переконатися, що обидва до страхувальника повністю покриваються за різні практичні аспекти та сценарії, які можуть виникнути в результаті володіння автомобілем, і мають щось трапиться з застрахованим у процесі використання автомобіля, як під час їзди або просто будучи пасажиром. Для дотримання цих вимог, закон у Нью-Йорку вимагає, щоб вони слідують строго за тих, хто хоче мати автомобіль в його або її ім’я, і ​​будь-якої форми власності буде відмовлено правомірно, якщо умови не виконуються. Бажано проконсультуватися з фахівцем Автострахування в Нью-Йорку, роблячи покупки онлайн для дешевих авто страхування в цьому стані.

Які важливі вимоги, які закон має місце для початківців власників автомобілів в Нью-Йорку? Ці драйвери повинні переконатися, що у них є принаймні п’ять різних покриття або політики, щоб захистити свої власні інтереси, які є пошкодження майна, тілесні відповідальності травматизму і смертності, економічного чи благополуччя Втрати також відомий як без вини страхування охоплення, захист персональних травм, і незастрахованих захист автомобіліста. Якщо водій не відповідає цим вимогам, зниклих без вести на будь-якому, їхні надії купівлі та володіння автомобілем буде розбита. У той час як саме необхідний охоплення може здатися надмірно або просто безглузді, вони були введені з причини, що в першу чергу, щоб захистити власника автомобіля та його найближчих родичів.

Що таке покриття матеріальної шкоди? Саме для захисту будь-який власник власності чи належать які можуть бути пошкоджені в результаті аварії з вини застрахованого автомобіля власник автомобіля. Хоча це може здатися менш актуальні для захисту власника автомобіля, але на ділі може захистити його від того, щоб викласти більше грошей у випадку судового переслідування або того, щоб платити надмірно оцінюється збиток зажадав у власності власника. У світлі таких можливостей, державні закони вимагають, щоб мінімальним покриттям на такий план не менше $ 10 000. Багато автовласників впиратися в розмірі, але на Озираючись назад, було б розумно враховуючи потенціал великих масштабах збитку від автомобільної аварії.

Це загальний факт, що дорожньо-транспортні пригоди зазвичай призводять до людських травм або загибелі. Таким чином, це здоровий глузд включити Тілесні ушкодження відповідальності і смертей покриття в будь-якій страховій планів для власників автомобілів. Ці травми або смерті внаслідок іншій стороні часто незворотних, і великі обсяги можуть бути затребувані ними в кожній події. Крім того, ситуацію з дорожнім рухом у Нью-Йорку також є осередком для аварій з щільним населенням автомобіля та транспортного потоку. Охоплення, необхідного для цієї категорії Тому широке розташування і високим значенням. Наприклад, мінімальним покриттям $ 50000 є обов’язковим для смерті людини в результаті аварії, в той час як така ж кількість, якщо це необхідно в разі двох або більше осіб, які страждають від травм після аварії. Знову ж, номери величезні і здатися зайвим, але заднім числом міркувати може швидко з’ясовує.

Дуже важливим покриття, необхідного для нових Автострахування Йорка в тому, що з економічних і благополуччя Втрата кришки, також відомий як без вини охоплення, оскільки це захищає власника автомобіля від можливих фінансових забуття в результаті претензій з боку потерпілої сторони, які вимагають компенсації в результаті нездатності підтримувати його або себе у зв’язку з травмами в результаті аварії. Покриття може бути дуже істотною, оскільки вона поширюється на первинні економічні вигоди втрата не більше $ 50 000 на людину в питанні. Уявіть собі, що хтось без компенсації план автострахування, щоб допомогти вам в такій ситуації. Ви можете зіткнутися з можливими фінансового краху в результаті того, щоб підтримувати чуже життя на будь-яку суму зажадала через суд. Маючи покриття в місці може пом’якшити удар, значно, і також порадив вимагає штату Нью-Йорк.

У разі автовласник стикається травм або будь-який фізичний збиток, як прямий результат аварії, що мають індивідуальний план захисту травми допоможе для покриття медичних витрат, необхідних для лікування і будь-які пов’язані з цим процедури. Покриття також поширюється на будь-який пасажир присутній у машині протягом аварії. Сума потрібно не менше $ 50,000 і є одним з найбільш важливих вимог для будь-якого власника автомобіля. Остання вимога для незастрахованих автомобілістів захист є важливим покриття для власника автомобіля в ситуації, коли інший водій, що беруть участь в аварії винен але, на жаль, страховки. Саме для захисту себе і можуть бути надзвичайно корисні в такій ситуації, коли ви не будете покриті незастрахованих стороною за будь травми або інші втрати доходу у зв’язку з аварією. Якщо це покриття не на місці, ви будете, ймовірно, страждають фінансові втрати без всякої можливості компенсації, якщо складний і виснажливий судовий процес не буде дорівнює нулю.